Eibar – Barcelona 0:3 (kon.) | Atlético – Valencia 1:1 (kon.) | Getafe – Leganés 2:0 (kon.)
Mallorca – Real Madrid 1:0 (kon.)
RCD Mallorca
1:0 (1:0)
Real Madrid
Sobota 19.10.2019, 21:00 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 9. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 20:14. (22:55:30)

Hlavní rozhodčí po pěti nastavených minutách ukončil zápas! Celá Mallorca je na nohou, ostrovní tým dokázal porazit Real Madrid 1:0.

Madridský celek se od samého úvodu ujal taktovky zápasu. Přes útočnou snahu ale zapomněl bránit. Po Febasově přihrávce tak mířil do otevřeného prostoru Lago Junior, který parádní ránou překonal Courtoise. Zanedlouho to mohlo být už o dva zásahy, když po Ramosově chybě poslal míč do sítě opět Lago Junior, ale tentokrát se pískal těsný ofsajd. Real si do závěru první půle nevytvořil jedinou slibnou příležitost na vyrovnání.

Ani po změně stran nedokázal Real Madrid bídnou koncovku prorazit. Ani střídající Rodrygo s Valverdem hru Bílého baletu příliš neoživili, navíc dvacet minut před koncem inkasoval druhou žlutou kartu Álvaro Odriozola a Real musel dohrávat jen v deseti.

90+5

90+4
    Mohammed dostává ještě v samém závěru žlutou kartu za hru vysokou nohou.

90+3
    Real se i v nastaveném čase snaží o vyrovnání. Benzema si říkal o přihrávku do vápna, ale Rodríguez svého spoluhráče nedokázal najít.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Také Sergio Ramos se snaží podpořit své spoluhráče v ofenzivě. Marcelův centr si ale ze vzduchu stáhl do rukavic Manolo Reina.

90
    Po rychlém zisku mířil s míčem blíže k domácí brance Marcelo. Gámez se ale zkušenému Brazilci dokázal vyrovnat a ještě odpálil míč do bezpečí.

89
    Po Rodríguezově centru byl ve vápně přistrčen Sergio Ramos, ale hlavní rozhodčí ani na moment neuvažoval o odpískání penalty.

88
    Dani Rodríguez sice zůstal sedět na trávníku, ale Real pokračoval v útoku. Ani Marcelo s Benzemou ale domácí obranu nedokázali překonat.

87
    Od rohového praporku centroval Rodríguez. Na zadní tyči dokázal trefit míč Benzema, ale domácí se opět snadno ubránili.

86
    Casemira zatáhl za dres Mohammed. Hlavní rozhodčí sice zapískal faul, ale domácímu záložníkovi neukázal žlutou kartu.

85
    Po faulu na Benzemu rozehrával volný přímý kop James Rodríguez. Na prudký pas si sice naskakoval Ramos, ale branku netrefil.

84
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Brahim Díaz.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Kubova přihrávka na Budimira mířila jen do ofsajdu.

82
    Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Lago Junior, přichází Aleksandar Trajkovski.

81
    Domácí začínají šetřit čas. Před rozehrávkou rohového kopu si sedl na trávník Lago Junior, který bude muset být ošetřen.

80
    Real je i v deseti více u balonu. K vyrovnání ale hostům chybí větší důraz v zakončení, Manolo Reina ještě stále nemusel řešit složitější zákrok.