Frankfurt – Leverkusen 3:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:0 (2:0)
Bayer Leverkusen
Pátek 18.10.2019, 20:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:25:28)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:10.

Je konec. Eintracht Frankfurt na domácí půdě dominoval a zvítězil nad Leverkusenem 3:0. Do utkání vstoupili domácí skvěle a už ve 4. minutě rozjásal fanoušky Gonçalo Paciência. Zápas stále nabíral na velkém tempu a v 17. minutě Eintracht získal pokutový kop, který si vzal na starost Gonçalo Paciência a proměnil. Ve druhé polovině první půle byly k vidění velké šance, ale další gól už v prvním poločase nepadl. Začátek druhé půle byl opatrnější, ale Leverkusen si vytvořil velké množství šancí, ale gólman Rönnow byl dnes nepřekonatelný. Výhru domácího celku stvrdil trefou v 80. minutě Dost.

90+3

90+2
    Filip Kostić se tentokrát ocitl pouze v ofsajdovém postavení a útok Eintrachtu je u svého konce.

90+1
    Karim Bellarabi měl ještě sílu zaútočit z pravé strany, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Moussa Diaby chtěl překvapit brankáře Rönnowa, ale jeho pokus skončil v moci domácího brankáře.

89
    Míč byl tečovaný od domácího hráče a následuje tak jen autové vhazování pro hostující mužstvo.

88
    Leverkusen se pokoušel něco vymyslet po levé straně, ale ani tentokrát z toho nebylo nic velkého.

87
    Utkání se už pouze dohrává a další nepřesný nákop z kopačky hostujícího hráče končí bezpečně v moci gólmana Frederika Rönnowa.

85
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Mijat Gaćinović.

84
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Dominik Kohr.

83
    Amiri chtěl překvapit domácího brankáře střelou z dálky, ale Frederik Rönnow byl opět připraven.

81
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lucas Alario, přichází Moussa Diaby.

80
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení 3:0 a je definitivně rozhodnuto! Kostić nakopl míč do vápna, kde se k němu nakonec probojoval BAS DOST a prostřelil gólmana Hrádeckého mezi nohy. Asistence: Filip Kostić.

79
    Kevin Volland skočil ve vápně a opět si chtěl vymodlit penaltu, ale ani tentokrát se jí Leverkusen nedočká.

78
    Opět to byl Kai Havertz, který ukázal své kvality, když se dostal přes obránce, ale jeho následné zakončení šlo hodně mimo.

76
    Následný rohový kop Bayeru ale nepřinesl nic nebezpečného a balón skončil jen v zámezí vedle brány.