Kometa Brno – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Havířov – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – Přerov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Prostějov – Motor ČB | 0:5 (kon.) |
Kadaň – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Vsetín – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Jihlava | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Poruba 2011 | 5:1 (kon.) |
Pittsburgh – Dallas | 4:2 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 5:2 (kon.) | | | Florida – Colorado | 4:5 (po pr.) |
Chicago – Columbus | 3:2 (po pr.) | | | Edmonton – Detroit | 2:1 (kon.) | | | Anaheim – Carolina | 4:2 (kon.) |
New Jersey – Vancouver | 1:0 (kon.) | | | St. Louis – Montreal | 2:5 (kon.) |
Kometa Brno – Přerov | 3:0 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 3:2 (po pr.) | | | Vsetín – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Technika Brno – Havlíčkův Brod | 4:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 7:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 1:2 (kon.) |
Hvězda Praha – HC Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 4:1 (kon.) | | | Tábor – Č. Budějovice | 2:1 (po pr.) |
HK MD Šumperk – Vítkovice | 5:6 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 0:3 (kon.) | | | Chomutov – Sparta | 4:2 (kon.) |
Poruba – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Kobra – Plzeň | 2:10 (kon.) |
Kunlun – Dynamo Moskva | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – Čerepovec | 5:3 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 3:1 (kon.) |
Jokerit – N.Novgorod | 3:4 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) |
Nová Paka – Řisuty | 2:5 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Děčín | 4:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) |
Mor. Budějovice – Šumperk | 1:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 8:3 (kon.) | | | Opava – Nový Jičín | 2:0 (kon.) |
Kolín – Příbram | 4:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Trutnov | 8:6 (kon.) | | | Bílina – Vrchlabí | 2:8 (kon.) |
Písek – Klatovy | 2:3 (kon.) | | | David Servis – China Golden Dragon | 13:1 (kon.) | | | Tábor – Kobra | 2:4 (kon.) |
SHK Mustangové – Zlín sledge | 3:1 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 1:2 (kon.) | | | SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 0:7 (kon.) |
Vačice – Marsy Klatovy | 1:2 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko | 2:2 (kon.) | | | HC Vizi – Tomahawk | 8:1 (kon.) |
konec
AZ Havířov
2:3
(0:0, 1:2, 1:1)
Piráti Chomutov
52:13
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2 min., hákování).
|
|
49:27
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Svoboda – 2 min., hákování).
|
|
45:16
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2 min., krosček).
|
|
41:35
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Filip Suchý – 2 min., sekání).
|
|
39:53
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicolas Hlava – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
32:12
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicolas Hlava – 2 min., vysoká hůl). Havířov bude hrát přesilovku 5na3 zhruba 1:19.
|
|
31:31
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Doktor – 2 min., podrážení).
|
|
28:32
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Štochl – 2 min., podrážení).
|
|
25:04
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kotala – 2 min., hákování).
|
|
17:55
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Nicolas Hlava – 2 min., napadení).
|
|
12:47
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Veselý – 2 min., podrážení).
|
|
10:22
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Martin Nepokoj – 2 min., podrážení).
|
|
05:59
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – 2 min., pozdní dohrání).
|
Branky a nahrávky:
30. L. Rutar (Maruna), 59. R. Veselý (Chroboček, Matai) – 21. Pitule (Doktor, Stloukal), 36. Seemann (Suchý, Lang), 48. Llewellyn (Hlava)
Rozhodčí: Cabák, Maršálek – Gančarčík, Komínek
Diváci: 1484
Neproměněná penalta:
AZ Havířov:
Stezka (Matoušek) – Kachyňa, Chroboček, Nepokoj, Rašner, L. Rutar, Malina, Matai – Pawliczek, F. Seman (A), Kotala – L. Bednář (A), R. Veselý, Bernovský – Fridrich, Baláž, Žiak – Danielčák, Maruna (C), Dvořák.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Pařízek, Žovinec, Lang, Štochl, Blaha, R. Havel, Seemann – Doktor, Pitule (A), Stloukal – Hlava, Suchý, Klíma – Llewellyn, Vrhel (A), Tomica (C) – Jakub Veselý, J. Svoboda, Tupý.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Pařízek, Žovinec, Lang, Štochl, Blaha, R. Havel, Seemann – Doktor, Pitule (A), Stloukal – Hlava, Suchý, Klíma – Llewellyn, Vrhel (A), Tomica (C) – Jakub Veselý, J. Svoboda, Tupý.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cabák, Maršálek – Gančarčík, Komínek
Diváci: 1484
Daniel Wróbel