Hranice – Lovosice 29:27 (kon.) | Kopřivnice – SHC Maloměřice 35:23 (kon.) | Zubří – Královo Pole 32:24 (kon.)
Plzeň – Jičín 34:23 (kon.)
TJ Cement Hranice
29:27 (12:14)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 19.10.2019, 14:00 • SH Hranice • Chance Extraliga mužů • 7. kolo

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:32:38)

V tabulce se posunou po třetí výhře v sezoně na sedmé místo právě před Lovosice.

TJ Cement Hranice v 7. kole STRABAG RAIL Extraligy vítězí nad Lovosicemi 29:27. Domácí prohrávali po prvním poločase 12:14, ale povedlo se jim ve druhé půli výrazně zlepšit svůj útok a proměňování šancí, díky čemuž soupeře přestříleli a ještě dotáhli úspěšný obrat až do vítězného konce.

Konec zápasu. (29:27)
    60
    Ovšem Hranice přidává pojistku. Tentokrát se chyby nedopustily. Málem ovšem nabídly soupeři obrovskou šanci na vyrovnání, za to by domácí rozhodně pochváleni nebyli. (29:27)
    60
    Velká hrubka Hranic, ztráta na polovině hřiště a Jahn ještě koriguje! (28:27)
    60
    Kupa ještě snižuje. (28:26)

59
    Byť Hranice vystřelily mimo, rychlý protiútok Lovosic je ubráněn. O vítězi zápasu je prakticky rozhodnuto. (28:25)

59
    Oddechový čas pro domácí. (28:25)

58
    Lovosice ztrácí míč a koncovka utkání jim proplouvá mezi prsty. (28:25)
    58
    Brankář Lovosic sice vyrazil první střelu, ale jen do rukou Brože na hranici brankoviště. Jeho dorážku už nezlikvidoval. (28:25)

57
    Pauza nepomohla, útok končí střelou mimo a Hranice mohou vybojovat rozhodující trhák. (27:25)

57
    Oddechový čas pro hosty. (27:25)
    56
    Středem se výborně uvolnil Andrš, který naznačil kličku a pronikl skrz obranu. (27:25)