Č. Budějovice – Příbram 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 2:7 (kon.) | Opava – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Plzeň – Brno 2:0 (kon.) | Slovácko – Pardubice 3:2 (kon.)
Slezský FC Opava
2:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 19.10.2019, 14:15 • Stadion v Městských sadech, Opava • Celostátní liga mladšího dorostu • 11. kolo

90+1
    Konec zápasu. (16:08:49)

90
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Kramář, přichází Hluchník.

81
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Brychta, přichází Kruml.

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

81
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Ligač, přichází Szczechowski.

75
    Žlutou kartu dostává Brychta (FC Hradec Králové).

71
    Opava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DENIS KRAMÁŘ, který po samostatném úniku překonal brankáře Rubeše a posílá domácí do vedení.

62
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Horkel, přichází Slivka.

61
    Autorem branky je MICHAL SEKANINA, který krásnou dalekonosnou střelou vyrovnává na 1:1.

53
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kudrnáč, přichází Jurčenko.

52
    Kramář pokutový kop neproměnil, jeho střela šla těsně vedle plavé tyče!

51
    Pokutový kop pro Opavu!

46
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Dodek, přichází Jaroszek.

46

Hosté byli v prvním poločase aktivnější a nebezpečnější, a proto po pětačtyřiceti minutách vedou 0:1.