Příbram B – Vltavín 0:1 (kon.) | Benešov – Plzeň B 3:2 (kon.) | Motorlet – Admira Praha 1:0 (kon.)
Štěchovice – Slavia B 1:3 (kon.)
TJ Štěchovice
1:3 (1:1)
SK Slavia Praha B
Sobota 19.10.2019, 11:00Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Slavie, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. I druhý poločas nám přinesl nesmírně zajímavou podívanou, oba celky stále předváděly hezké fotbalové momenty. Na rozhodující branku jsem čekali dost dlouho, deset minut před koncem využil pokutový kop hostující Rondić, který v závěru ještě pečetil vítězství. (12:49:33)

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Ladislav Krobot.

90
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Michal Švejda, přichází David Obermajer.
    89. RONDIĆ - 1:3

89
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Tak přeci jenom tu máme ještě jednu branku! Nabijev se chopil standardní situace, jenomže centr nic nebezpečného nepřinesl. Posléze jeden z domácích chyboval u svého pokutového území, toho soupeř využil k přihrávce před prázdnou branku, kde měl IMAD RONDIĆ snadnou práci.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Dost možná se dočkáme nastaveného času.

88
    Hostující Nabijev si dával s rozehrávkou rohového kopu hodně načas, nakonec jeho centr prolétl až ke vzdálenější konstrukci, kde jednomu ze spoluhráčů moc nechybělo.

87
    Štěchovice se v závěrečných minutách nemohou dostat k brance soupeře, před malým momentem fauloval Woitek. Sešívaní s rozehrávkou nespěchají.

83
    Také jeden z domácích si pomohl nedovoleně, navíc z toho bude nebezpečná standardka pro Slavii. Zřejmě se bude jednat o centrovanou nabídku.

82
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Jakobovský, přichází Matěj Štědronský.

82
    Žlutou kartu dostává Farid Nabijev (SK Slavia Praha B).

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Slavia je nesmírně blízko ke třem bodů, jenomže domácí celek má ještě hodně času na vyrovnání.
    80. RONDIĆ - 1:2

80
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Sešívaní jdou vůbec poprvé v utkání fo do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil IMAD RONDIĆ, který zvolil prudkou ránu k pravé tyči, kam brankář Kohoutek nedokázal dosáhnout.