Sparta B – Písek 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Domažlice 2:3 (kon.) | Táborsko – Rakovník 3:0 (kon.)
Hostouň – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
TJ Sokol Hostouň
2:1 (0:1)
FK Králův Dvůr
Neděle 20.10.2019, 15:30 • Stadion Vojtěcha Zeithamla • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Děkuji Vám za Vaši pozornost a zase někdy na počtenou. Hezký zbytek neděle. (17:32:20)

Druhý poločas ovládla Hostouň. Už od začátku poločasu si vytvářela tlak, ale chyběla jim vždy finální přihrávka. Hosté se do ničeho moc nehrnuli, spíše bránili. V osmdesáté první minutě však přišla vyrovnávací střela Dominika Šustra a dvě minuty nato poslal domácí překvapivě do vedení Václav Laušman. Hostům se na tento obrat podařilo odpovědět pouze několika fauly.

90+3

90+3
    Útočný faul, bude se odkopávat od vápna.

90+2
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Mykhaylo Lohoyda, přichází Marek Vašák.

Hosté se za každou cenu snaží ohrozit branku domácích. Domácí však skvěle brání.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází Martin Vojtěšek.

89
    Domácí si vyžádali ošetřování Martina Antla. Nevypadá to ale na nic vážného.

88
    David Zelenka zaslouženě vidí žlutou kartu, když nohama napřed skluznul domácího Martina Antla.

86
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází Štěpán Hájek.
    83. BARATYNSKYY - 2:1

83
    Hostouň právě vstřelila branku!
    Máme tu brzkou změnu skóre, když domácí MYKHAYLO BARATYSKYY skvěle vystřelil k pravé tyči. Krček neměl šanci.
    81. ŠUSTR - 1:1

81
    Domácím se podařilo otočit hru a na centr ve vápně hostí si nejlépe naskočil domácí DOMINIK ŠUSTR. Je srovnáno.

79
    Domácí mají k dispozici rohový kop. Ten je ovšem přetažený.

77
    Domácí si opět vytvořili tlak. Nedaří se jim však dostat do střelecké pozice. Obrana hostí stále výborně odolává.

75
    Václav Laušman byl zasažen do obličeje. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny.

73
    David Šolaja byl vyslán do brejku. Ten však svým zákrokem odvrací jeden z domácích obránců.