Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Los Angeles Kings
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Calgary Flames
Neděle 20.10.2019, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:49:08)

Česká stopa v utkání
    David Rittich (CGY) odchytal 39:49, 24 zák., 4 OG, 85,7 %
    Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:30

1. Jeff Carter (LAK) 1+1
    2. Jonathan Quick (LAK) 23 zák., 1 gól, 95,8 %
    3. Alex Martinez (LAK) 0+1

Los Angeles ukončilo svou šňůru tří porážek v řadě a na svém ledě poráží Calgary 4:1. Domácí dokonce vyhnali z branky Davida Ritticha, který už do třetí třetiny nenastoupil.

Kings skvěle vstoupili do zápasu a skórovali po 75 vteřinách. Druhý gól dali na začátku druhé třetiny a do 29. minuty stihli skórovat ještě dvakrát. Až do konce druhé třetiny navíc nepustili soupeře prakticky vůbec k ohrožení brankáře Quicka, jemuž Calgary sebralo čisté konto až dvě minuty před koncem při trestném střílení.

59:57
    Ještě šance Calgary, přihrávka na modrou čáru a střela na zadní mantinel.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:04
    Flames se dopouští zakázaného uvolnění.

57:50
    Calgary právě vstřelilo branku!
    MIKAEL BACKLUND si při samostatném nájezdu kličkou do levé strany povytáhl brankáře soupeře více z branky, navíc v rozkleku, a povedlo se mu ho obhodit.
    57:50 Mikael BACKLUND - 4:1

57:50
    Backlund, který se vrátil z trestné lavice, se dostal k přihrávce z vlastního pásma, zamířil na Quicka, ale byl při zakončení faulován Doughtym! Trestné střílení!

57:42

57:22
    Ještě jedno vyhození hostujícího týmu.

56:40
    Další vyhození hostů. To ale Los Angeles v tuto chvíli nemusí vůbec vadit.

56:12
    Flames vyhodili puk ze svého pásma.

55:57
    Talbot musel betonem vykopnout letící puk. Kings vybojovali další vhazování před brankou soupeře.

55:42
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mikael Backlund – 2 min., nedovolené bránění).

55:42
    Bude se znovu vylučovat na straně Calgary. To ale až po komerční přestávce.

54:48
    Hamonicova rána od modré se stala kořistí Quicka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Toffoli (Lizotte, J. Carter), 21. J. Carter, 26. Kopitar, 29. Kovalčuk (Martinez, Amadio) – 58. Backlund (TS)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – B. Hutton, Doughty, Martinez, Walker, MacDermid, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Lizotte, Toffoli – Kovalčuk, A. Kempe, Lewis – Clifford, Amadio, Wagner.
    Calgary Flames: Rittich (40. Talbot) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Czarnik.

Rozhodčí: Rank, Walsh – Gawryletz, Rody