Hattrick Brno – Bohemians 5:4 (po pr.) | Sparta – Pardubice 6:3 (kon.) | Otrokovice – Liberec 5:9 (kon.)
Chodov – Česká Lípa 5:3 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
Sokoli Pardubice
Neděle 20.10.2019, 18:00 • SH Kutná Hora Klimeška • Livesport Superliga • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Moc děkuji za pozornost a u dalších florbalových přenosů napočtenou! (19:59:16)

Máme za sebou konec výjezdního utkání v Kutné Hoře mezi Spartou a Pardubicemi, kterému přihlíželo skvěle fandících 432 diváků. Utkání lépe dopadlo pro pražský tým, který si připisuje další tři body do tabulky a minimálně do zítra se posouvá do čela Tipsport Superligy. Hosté z Pardubic ale předvedli dnes velmi slušný výkon, za který se rozhodně nemusí stydět.

Nejlepší hráči utkání
    Sparta: Matěj Pruner
    Pardubice: David Petržela

Střely: 25:16

59:55
    Nic zajímavého se už nestane. Sparťané si připisují důležité a vybojované vítězství!

59:34
    Standardní situace hostů pouze do bloku sparťanské obrany!

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:56
    Sparta právě vstřelila branku!

Tak přece jenom se MATĚJ ČERMÁK dočkal a potvrzuje vítězství Sparty. Asistence: Josef Juha.

58:30
    Čermák mohl definitivně pojistit vedení Spartě, ale trestuhodně netrefil prázdnou branku.

57:38
    Sparťané ukazují svoji vyspělost a s přehledem kontrolují vývoj utkání.

56:45
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!

56:39
    Oddechový čas pro hosty

55:44

Těžký direkt pro hosty, svůj výborný výkon korunuje Matěj Pruner brankou – 5:3. Asistence: Milan Garčar.

55:00
    Posledních pět minut 3. třetiny. Dočkáme se vyrovnání a nebo Sparta dovede utkání do vítězného konce?

54:38
    Sparťanské 2 na 1 ztroskotalo na špatné přihrávce Velce.

53:28
    Beneš teď podržel svůj tým po střele Šmída!

52:54
    Zajímavá rozehrávka pro hosty.

50:58
    Zouzal se snažil najít před brankou Pažáka, který jen těsně na míček nedosáhl!

49:34
    Pražský tým teď minutu dokázal uzavřít soupeře v pásmu.

Adam Černý

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Pažák (Zouzal), 10. Pažák (Ujhelyi), 38. Juha, 40. Zouzal (Marvánek), 56. Pruner (Garčar), 59. Čermák (Juha) – 18. Šmíd (P. Pakosta), 22. Žáček (Škeřík), 29. Petržela (Kourek)

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš – Bartoš, Garčar, Ježek, Kozák, Marvánek, Zeman – Burian, Čáp, Čermák – Juha, Kolstrunk, Lang – Pažák, Pruner, Ujhelyi – Velc, Zouzal.
    Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Dlesk, Kaluža, Klein, Prix, Slabý, Škeřík – Žáček, Teichman, Šmíd – Černý, Kourek, Krigovský – P. Pakosta, Petr, Petržela – Savický.

Rozhodčí: Jiří Filipčík – Ondřej Filipčík