Hattrick Brno – Bohemians 5:4 (po pr.) | Sparta – Pardubice 6:3 (kon.) | Otrokovice – Liberec 5:9 (kon.)
Chodov – Česká Lípa 5:3 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5:4 (0:2, 0:0, 4:2 - 1:0)
FbŠ Bohemians
Neděle 20.10.2019, 17:00 • SH Maloměřice • Livesport Superliga • 7. kolo

Musím se přiznat, dnes jsem viděl něco naprosto neuvěřitelného! Že se nějaký tým dokáže z vysoce nepříznivého stavu dostat až do prodloužení, to není nic nového. Že ho dokáže vyhrát do minuty, i to se často stává. Ale že se rozhodne hrát prodloužení 3 na 3 s odkrytou bránou, to jsem ještě neviděl a všechna čest Brnu, že jim to i vyšlo! Ode mne je to pro dnešek vše a přeji vám hezký start do nového týdne!

Nejlepší hráči utkání:
    Brno: Martin Nagy (2+0)
    Bohemians: Mikuláš Forman (19:00:39)

60:52 Martin NAGY - 5:4

60:52
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    A je to neuvěřitelné, ale tahle taktika jim vyšla a prodloužení končí ve své dvaapadesáté sekundě! O výbuch radosti v maloměřické sokolovně se postaral MARTIN NAGY!

60:20
    Tak tohle je velmi zajímavá taktika, Brno hraje bez gólmana!

60:01
    Čtvrté úvodní buly bere Brno.

60:01

Jdeme na prodloužení!

Nečekaný zvrat, kdy Brno ze stavu 1:3 dokázalo udělat 4:4, nakonec přinese prodloužení! Klokani v polovině třetiny polevili ze své hry a byť se v závěru ještě vyburcovali k brutálnímu náporu, nebylo jim to nic platné a o už prakticky vybojované tři body přišli. Uvidíme tedy, kdo bude brát alespoň dva a komu zbude jen jeden.

60:00

59:30
    Marek Fuchs se snažil nabídnout soupeřovi možnost rozhodnout celé utkání, ten si ale nedokázal s přihrávkou poradit.

59:01
    A míček je teď u jejich branky a v moci Brna!

58:41
    Klokani zamkli soupeře na samé hranici brankoviště, jejich snahy ale končí jen tyčkou!

58:27
    A pro jistotu si berou oddechový čas. Tenhle zápas si určitě nechtějí nechat utéct takovouto školáckou chybou.

58:00
    Klokani nahodili na převodovce další rychlost a lítají po palubovce jak blesk.

56:40
    Obrovská minela obrany Klokanů přináší necelé tři a půl minuty před sirénou srovnání! LUDĚK ONDRÁČEK obral v těsné blízkosti pražské branky soupeřova obránce o míček, pohrál si s Kuhnem a pak si balónek stáhl kličkou do bekhendu a poslal ho do prázdné klece! Tohle možná Klokany stálo tři body! Bez asistence.

56:00
    Bohemians jsou pod tlakem, zatím ale míček drží oni.

54:57
    Tak toto je pro Brno obrovská smůla! Jednomu z domácích se podařilo obtočit kolem pravé tyče Kotoučkovy klece a zasunout míček prakticky až do branky. Podle sudích ale balónek nepřešel brankovou čáru!
    53:36 Martin NAGY - 3:4

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 44. Coufal (Medek), 50. Grábl (Medek), 54. Mar. Nagy (Medek), 57. Ondráček, 61. Mar. Nagy (Ondráček) – 8. Kopecký (Kieler), 14. Forman (Šárka), 45. Buršík (Forman), 48. Krebner (Šebek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Andrle, Sládeček, Horák, Medek – Vlach, Procházka II, Gold – Fuchs, Coufal, Mar. Nagy – Ondráček, Grábl, Halama – Hronek, Kůra, Máček – Dvořák, Jalový.
    FbŠ Bohemians: Hyršl (Kotouček) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šefčík, Kuncman, Čihák, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Kopecký – Buršík, Kieler, Forman – Růžek, Šárka, Cabejšek.

Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka