Dukla – Berani 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Kadaň 1:5 (kon.)
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
4:3 (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0)
HSÚ Berani Ústí nad Labem
Neděle 20.10.2019, 10:30 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 2. Liga - Čechy Sever

Je za námi velmi vyrovnané, krásné, vyhrocené utkání, které Beranům přineslo první pocit porážky. Bylo zde mnoho šancí, mnoho hezkých soubojů a mnoho dobrých i špatných emocí. Děkuji za sledování a hokejbalu zdar! (12:24:42)

46:42
    Dukla právě vstřelila branku!
    MARTIN ZDVOŘÁČEK dostal krásnou přihrávku na modrou a kličkou do bekhendu překonává Kostoviče. Asistence: Radek Zákon a Tomáš Faigl.

45:30
    Domácím se nedaří dostat do útočné třetiny a taky se jim nedaří dát čistou přihrávku.

45:01

Skončila nám i poslední třetině v základní hrací době a kvůli nerozhodnému skore nás čeká prodloužení. To znamená, že Berani dnes ztratí nejméně první bod. Můžeme vidět velmi vyrovnaný hokejbal a plno šancí na obou stranách. Utkáni je zase v emocích a snad nedojde k žádné bitce nebo něco podobného. Po tříminutové přestávce nás čeká pětiminutové prodloužení.

45:00

44:30
    Martin Zdvořáček vystřelil z kruhů a trefuje tyč!

43:50
    Kuchynka právě utekl po mantinelu a z úhlu zkoušel prověřit Landta, ale marně.

43:33
    Oddechový čas pro domácí.

43:33
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Štoček – 2 min., sekání).

42:30
    Berani vyvíjejí velký tlak na Duklu, ale nedaří se jim prostřelit Landta.

41:50
    Bačák a Martin Zdvořáček běželi po chybě hostů dva na jednoho a dostali se až do situace dva na nulu, ale poslední přihru od Bačáka chytil Kostovič pod betony.

40:38
    Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Baxa – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

40:36
    Balcar vystřelil z kruhů a jak vystřelil tak ho Martin Zdvořáček složil na zem.

39:30
    Bačák se rozeběhl znovu z obranného pásma a znovu zkoušel proběhnout celé hřiště, ale naneštěstí ho na modré čáře zbavili balonku.

38:01
    Berani právě vstřelili branku!
    MARTIN PATZELT vystřelil z nulového úhlu na Landta a míček zůstal před ním a nakonec ho dorazil do branky. Asistence: Tomáš Kuchynka a Ondřej Tuček.

37:35
    Červinka se vytočil po kruhách a zkusil vystřelit bekhendem.

Ivan Janáček

Branky a nahrávky: 12. Pechy (Faigl), 17. Bačák (Pechy), 21. Faigl (Bačák, Zdvořáček), 47. Zdvořáček (Zákon, Faigl) – 20. Patzelt (Chyba, Tauš), 37. Balcar (Kuchynka, Červinka), 39. Patzelt (Kuchynka, Tuček)

HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Landt – Bačák, Baxa, Bezděkovský, Faigl, Grosse, Chmelina, Pechy, Poláček, Saska, Jirkovský, Topol, Vinš, Zákon, Zdvořáček M., Zdvořáček P.
    HSÚ Berani Ústí nad Labem: Kostovič – Balcar, Bandry, Červinka, Haluza, Chyba, Kuchynka, Melicher, Netušil, Patzelt, Štoček, Tauš M., Tauš S., Tuček, Zendl

Rozhodčí: Michal Tuček, Lukáš Borč