Banská Bystrica – Poprad 4:1 (kon.) | Trenčín – Detva 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:0 (po pr.)
MAC Budapešť – Nitra 0:7 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:1 (kon.) | HC Slovan – Košice 1:2 (0:1 po s.n.)
HKM Zvolen
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Neděle 20.10.2019, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

Zvolenčania očakávali ťažký zápas a to sa nakoniec aj potvrdilo. Miškolc hral skutočne výborne, napriek tomu však odchádza zo Zvolena na prázdno. Hostia si ale bod a možno aj viac určite zaslúžili. Tri body teda ostávajú vo Zvolene a HKM sa posúva v tabuľke opäť vyššie. Piate trojbodové víťazstvo pre HKM v rade. Príjemný zbytok večera a ďakujem za pozornosť. (19:28:39)

59:52
    Petráš zvládol dôležité buly proti Vasovi, puk zostal po ich telami a domáci to už udržia a víťazia.

59:35
    Obrovská chyba Vandana, Kelemen mu vypichol puk opäť mohol skórovať, ale z prázdnej brány trafil iba brvno!

59:04
    Trotter vyhral buly a domáci puk vyviezli, dokonca Kelemen mohol skórovať.

59:02
    Oddychový čas hostí.

59:02
    Nick Ross na modrej prihral Davisovi Vandanovi, jeho delovka bez prípravy a Tomek puk chytá v rozkľaku na svoje telo.

58:45
    Opäť zakázané uvoľnenie domácich a gólman hostí odchádza z brány!

58:21
    Súboj o puk pri mantinely azda 20 sekúnd.

57:44
    Puk na domácej striedačke vinou hostí, buly v strednom pásme.

57:36
    Zverenci Andreja Podkonického opäť pod tlakom len vyhadzujú puk cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie. Ďalšie buly v ich obrannom pásme.

57:22
    Obrovská šanca Miškolca na vyrovnanie. Ládova strela, Tomek puk neudržal, János Vas už už išiel zasunúť puk do siete a v tom momente puk tuším Švarný odpálil.

56:14
    Zvolen si zvbytočne komplikuje hru, mal by hrať jednoduchšie a rýchlejšie puky vyhadzovať aspoň do stredného pásma, teraz sa ale vyhodili z tretiny sami hostia.

55:20
    DVTK Miškolc opäť tlačí domácich, domáci ale pozorne bránia, aktuálne ale Zvolen v hlbokej defenzíve, už niekoľko minút.

54:39
    Nepresná domáca kombinácia a János Vas mohol zaútočiť. Tesne mu však puk ušiel do stredného pásma, ofsajd.

53:56
    Beauvillier sa nepredral cez Fatula, následne postavenie mimo hry, posúdené ako úmyselné.

52:59
    Bonis dnes vo svojej azda piatej šanci, opäť úplne sám pri ľavej tyčke, ale neuspel.

52:51
    Takmer minútový tlak domácej zámorskej formácie. Radosť sledovať palicovú techniku Brocka Trottera, ktorý rozdáva skutočne krásne prihrávky. Tentokrát ale Thompson uhla neprekvapil Adorjána.