Minnesota – Montreal 4:3 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:0 (2:0 po s.n.) | Chicago – Washington 3:5 (kon.)
Anaheim – Calgary 1:2 (kon.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Calgary Flames
Pondělí 21.10.2019, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Dnešní utkání sleduje 15.690 diváků. (05:33:29)

1. Cam Talbot (CGY) 29 zák., 1 gól, 96,7%
    2. Jakob Silfverberg (ANA) 1+0
    1. John Gibson (ANA) 27 zák., 2 góly, 93,1%

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:04
    Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:58

Domácí celek se dostal do vedení krátce po začátku druhé třetiny, prosadil se Jakob Silfverberg. V čase 35:32 dokázal tvrdou ránou od modré čáry vyrovnat hostující Michael Stone. Rozhodující branku zápasu vstřelil ve třetí třetině Mikael Backlund. Dva body bere Calgary, domácí Ducks poprvé v sezóně prohráli v Honda Center.

59:49
    Oddechový čas pro domácí.

59:49
    Cam Talbot (Calgary) dobře vyhodnotil situaci a zastavil střelu domácího Nicka Ritchieho.

59:32
    Rickard Rakell neuspěl individuálně, následně hosté vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.

59:20
    Hosté vyhazují do středního pásma.

59:00
    Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.

58:44
    Hodně aktivně hrají hosté, napadají domácí rozehrávku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty.

57:48
    Buly v útočném pásmu Flames.

57:20
    Domácí rozehrávají od své branky. Následně se puk dostal do jejich útočného pásma. Po zajímavém odrazu málem doskotačil až do branky.

56:50
    Troy Terry dostal sice kotouč do útočného pásma,ale jeho spoluhráči vypálit nedokázali.

56:26
    Anaheim se pokouší hrát aktivně, ale má velké problémy s přechodem do útočného pásma.

56:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Hostující celek stále vede o jednu branku.

55:45
    Jakob Silfverberg pálil z horní hranice kruhu, jeho projektil poměrně snadno zastavil brankář.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Silfverberg (H. Lindholm, Manson) – 36. Mi. Stone (J. Gaudreau, Brodie), 49. Backlund (Tkachuk, Czarnik)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Deslauriers, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.
    Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Mi. Stone, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, Frolík – Lucic, D. Ryan, S. Bennett – Rieder, Jankowski, Czarnik.

Rozhodčí: Nicholson, Dwyer – Berg, Rody

Diváci: 15.690