Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:5 (kon.) | Kunlun – Soči 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 1:6 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 5:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Pondělí 21.10.2019, 18:30 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

58:44
    Domácí jsou v šesti, Konovalov je na střídačce, je tu power-play.

51:43
    Domácí tým si před přesilovkou o dva muže bere oddechový čas.

51:43
    Menší zmatek u hostující branky, vše ukončil hlavní rozhodčí a posílá hosty do tří! Dvě minuty za podrážení obdržel Ilja Karpuchin.

51:09
    Vyloučení na straně Čeljabinsku, dvě minuty za podrážení dostal Andrew Calof. Jaroslavl má velkou šanci na srovnání skóre!

43:45
    Dvě minuty za podrážení vyfasoval Daniil Misjul a už sedí na trestné lavici.

39:20
    Další vyloučení, dvě minuty za držení hole dostal hostující Jurij Sergijenko.

36:07
    Už se pískalo a na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za hákování odjel Ilja Karpuchin.
    29:58 Grigorij DENISENKO - 1:2

29:58
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Už je ale po kouzlech, domácí tým našel recept. Po další rychlé akci převzal puk na modré čáře GRIGORIJ DENISENKO, využil volného prostoru a švihem z levé strany jej poslal za Děmčenkova záda! Asistence: Daniil Apalkov, Maxim Afanasjev.
    24:16 Dmitrij KALININ - 0:2

24:16
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Přesilovka je opět využitá a hosté vedou o dvě branky. Po přihrávce skrz pásmo se z pravého kruhu dostal ke střele DMITRIJ KALININ, prostřelil přemisťujícího se brankáře a dal dnes svou druhou branku. Asistence: Jesse Virtanen, Alexej Kručinin.

22:47
    Jakub Nakládal dostal dvě minuty za hrubost a pět minut za bitku, Jegor Fatějev pět minut za bitku.
    22:18 Dmitrij KALININ - 0:1

22:18
    Přesilovka je bleskově využitá a Čeljabinsk jde do vedení. Po krátké kombinaci dostal na pravé straně nabito DMITRIJ KALININ a prudkou ranou prostřelil Konovalova. Asistence: Jesse Virtanen.

21:33
    Opět se nám vylučuje a znovu na straně Lokomotivu. Lavička dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Ty Rattie.

18:15
    Další přesilovka pro Čeljabinsk, dvě minuty za podrážení dostal Atrur Kajumov.

06:41
    Je tu první vyloučení a přesilovku si zahraje hostující Čeljabinsk. Dvě minuty za podrážení dostává Jakub Nakládal.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 30. Denisenko (Apalkov, Afanasjev) – 23. Kalinin (Virtanen), 25. Kalinin (Virtanen, Kručinin)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal (C), N. Averin, Savčenko, Čerepanov, M. Osipov, Misjul, Afanasjev – Rattie, S. Da Costa, J. Averin (A) – Kajumov, Alexejev, Kudrjavcev – Kovalenko, Iljenko, Ivanov – Denisenko, Apalkov (A), Polunin – Sannikov.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, S. Těreščenko, Kalinin (C), Sergijenko, Menšikov (A), Karpuchin, Jasinskij – Hyka, Sedlák (A), Kručinin – Šolochov, An. Popov, Calof – Kosov, Karlin, Fatějev – Grišakov, Tridčikov, Malychin – Těrtyšnyj.

Rozhodčí: Gamalej, Košetov – Kanifadin, Stroganov

Diváci: 6 406