Black Dogs Budweis – BO Ostrava 4:3 (kon.) | HC UP Olomouc – HC MUNI 3:4 (po pr.)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
3:4 (2:1, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC MUNI
Pondělí 21.10.2019, 20:00Univerzitní liga ledního hokeje • 5. kolo

Konec zápasu. (22:10:49)

61:45
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Kapitán HC MU PETER BUSTIN v prodloužení rozhodl o tom, že dva body z dnešního zápasu bere Brno. Asistence: Štěpán Kučera.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo zásluhou Martina Lašáka a Jana Vaverky vyrovnat a zápas tak spěje do prodloužení.

60:00

58:44
    Vyloučení v týmu HC Masaryk University (Čtvrtníček – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

58:34
    Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouc (Janků – 2 min., nedovolené bránění).

57:56
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! JAN VAVERKA necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny vyrovnává stav utkání. Asistence: Jan Hasoň, Peter Bustin.

53:26
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku! MARTIN LAŠÁK dramatizuje utkání a snižuje na 3:2. Asistence: Jan Hasoň, Peter Bustin.

45:08
    Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouc (Rimmel – 2 min., podrážení).

40:01

Ve druhé třetiny jsme byli svědky pouze jednoho gólu, a to sice do brány hostů. Ve 36. minutě přidal třetí gól HC UP Libor Janků. Také jsme byli svědky mnoha vyloučení, zejména pak na straně domácích, kteří si na trestnou lavici šli sednout celkem čtyřikrát – třetí dějství pak budou začínat ve čtyřech.

40:00

38:50

36:00
    Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouc (Cach – 2 min., napadení).

35:26
    HC Univerzita Palackého v Olomouci právě vstřelila branku! Autorem třetího gólu domácích hokejistů je LIBOR JANKŮ. Asistence: Dominik Hajšman, Pavel Skopal.

30:32
    Vyloučení v týmu HC Masaryk University (Sedlák – trestné střílení, podrážení).

29:08
    Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouc (Skopal – 2 min., nedovolené bránění).

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 7. Müller (Vaňo), 18. Cach (Mareček), 36. Janků (Hajšman, Skopal) – 6. Říčka (Tomaník), 54. Lašák (Hasoň, Bustin), 58. Vaverka (Hasoň, Bustin), 62. Bustin (Kučera)

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Ovčaři – Smolka, Dubovčí, Dohnal, Janků, Síkora, Svozílek – Pažourek, Kerda, Janečko, Müller, Vaňo, Blahunek, Rimmel, Hajšman, Janošek, Skopal, Pakosta, Cach, Mareček
    HC MUNI: Golasowski – Kučera, Studený, Gonos, Lašák, Krejčí, Grygera, Sedlák, Bustin, Strakoš, Vaverka, Kalus, Biolek, Čtvrtníček, Pavel, Matov, Tomaník, Říčka, Kadlic, Hasoň, Florek

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Kučera