Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
Calgary – Washington 3:5 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
San Jose Sharks
Středa 23.10.2019, 01:08 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:45:45)

Česká stopa v utkání
    Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:51
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:32

1. Jack Eichel (BUF) 2+2
    2. Erik Karlsson (SJS) 1+1
    3. Sam Reinhart (BUF) 1+0

Buffalo na svém ledě porazilo San Jose 4:3 po prodloužení a zopakovalo své vítězství nad stejným soupeřem, kterého dosáhlo o víkendu. Na všech čtyřech brankář se podílela domácí hvězda Jack Eichel. Tomu se povedlo na začátku třetí třetiny přihrát do gólové šance Jeffu Skinnerovi, ale rozhodující trefa to nebyla. V 52. minutě srovnal Erik Karlsson a zápas doputoval až do prodloužení. V něm bylo Buffalo lepší a ze své aktivity nakonec vytěžilo i druhý bod do tabulky.

63:13
    Rozhodčí prohřešek neviděli, gól platí!

63:13
    San Jose si ještě bere video kvůli možnému nedovolenému bránění brankáři.
    63:13 Jack EICHEL - 4:3

63:13
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí se radují z vítězství po velkém tlaku do branky soupeře. Ristolainen vystřelil z levého kruhu, Jones puk s problémy zachytil pod betonem. Okamžitě se k němu vydali Ristolainen s JACKEM EICHELEM, jemuž se podařilo vedle brankoviště šikovně vytáhnout puk zpod brankáře Sharks a dostat ho do branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Casey Mittelstadt.

62:55
    Rychlý kontr Sharks, Karlsson neprotlačil křižnou přihrávku.

62:35
    Bekhend Jokiharja proletěl jen skrz brankoviště, Jones zakončovat nemusel.

61:55
    Domácí ještě své soupeře v prodloužení k ničemu nepustili. Snaží se přinutit Sharks k chybě.

61:25
    Ristolainen se Skinnerem se při svém rychlém útoku z vlastního pásma neprosadili, střela zamířila mimo branku.

60:35
    Eichel ve středním pásmu nabral rychlost, dostal přihrávku, ale s pukem se dostal až moc blízko branky ze strany.

60:01

O osudu tohoto střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Oddechový čas.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 28. Eichel (Dahlin, Olofsson), 40. S. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 41. Skinner (Eichel, Jokiharju), 64. Eichel (Ristolainen, Mittelstadt) – 6. Gambrell (E. Karlsson, Sörensen), 16. Vlasic (Marleau, Meier), 52. E. Karlsson (Labanc, Marleau)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, C. Miller, McCabe, Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson, Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Burns, Dillon, E. Karlsson, Ferraro, Heed – Meier, Couture, Marleau – E. Kane, Hertl, Gregor – Goodrow, J. Thornton, Labanc – Sörensen, Gambrell, M. Karlsson.

Rozhodčí: Luxmore, McIsaac – Kovachik, Toomey