PZ Kladno – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 6:1 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 5:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 6:1 (kon.) | Třinec – Havířov 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:6 (kon.)
Chomutov – Hvězda Praha 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 12:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Tábor – Technika Brno 5:6 (po pr.) | Pardubice – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 24.10.2019, 17:00 • Ostravar aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Také dnešní utkání už zná svého vítěze. Vítkovičtí potvrzují svou formu i prvenství v tabulce. Po bezbrankové remíze z první třetiny se jako první radovali domácí zásluhou Petra, hosté dokázali srovnat Kočím, ale domácí Petr přidal ještě dvě branky, přidal se také Schauer a po dvou třetinách už bylo skóre 4:1 pro vítkovické. Do třetí třetiny vstoupili hosté s novým elánem, ale znovu to byli domácí, kteří překonali gólmana soupeře jako první, když se trefil Skřipčák. Bartošák si ale z této třetiny nulu neodnesl, zprava jen o pár minut později překonal Rigo. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale skóre se až do konce zápasu nezměnilo.

Mějte příjemný zbytek večera, budu se těšit znovu brzy na počtenou. (19:10:53)

59:50
    Domácí se usadili před Nešpůrkem.

59:25
    Hrnčíř se v pásmu pokoušel projít mezi dvěma hráči v bílých dresech, ale marně.

58:56
    Macho bojuje u mantinelu o kotouč.

58:38
    Vsetín se dere do pásma, puk ale ztrácí.

57:52
    Vítkovičtí se natlačili před branku, zazvonila branková konstrukce, ale sudí rozpažuje.

57:36
    Domácí jsou usazeni v útoku.

56:58
    Rozehrávka hostům nevyšla, puku se ve svém obranném pásmu ujímá Řepa.

56:26
    Schauer bojoval v pásmu u mantinelu o puk, an pomoc mu přišel Krejsa s Holaníkem.

55:56
    Dědek zkusil dvakrát překvapit Bartošáka v brance, ale marně.

55:32
    Vítkovičtí mají puk pod kontrolou, ale nedaří se jim dostat kombinací do pásma.

54:54
    Vřeský rozehrál do středního pásma, Přibyl jen nahazuje puk na branku.

54:26
    Domácí posílají kotouč na zakázané uvolnění.

54:18
    Hostující gólman puk za svá záda znovu nepustil Valaši se rozjíždějí do pásma, ale jejich atak neměl gólovou tečku.

53:08
    Na opačné straně střílel z mezikruží Rigo, ale Bartošák měl výborný výhled a kotouč rychle rozehrává na spoluhráče.

52:36
    Domácí se nahrnuli před hostující klec, Skřipčák měl před sebou odkrytou klec, ale nedokázal puk umístit přesně, Nešpůrek chvíli netušil, kde je kotouč, ale skóre se nemění.

51:38
    Kočí se tlačí před domácí branku, ale Bartošák je také pozorný.

51:12
    Zakázané uvolnění vyprodukovali hosté.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 23. Petr (Melovský, Vřeský), 33. Petr (Přibyl), 34. Petr (Melovský), 38. Schauer (Petr, Krejsa), 42. Skřipčák (Kelnar) – 29. Kočí (Šedlbauer, Kopřiva), 49. Rigo (Hrnčíř, Kuchařík)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň (A), Smolka, Kelnar, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Přibyl, Krejsa (C), Petr, Pavelec, Schauer, Macho, Melovský, Skřipčák
    VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Velikovský (C), Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Babeliak, Adámek, Kuchařík (A), Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: M. Rapák – F. Návrat, O. Veselý