PZ Kladno – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 6:1 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 5:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 6:1 (kon.) | Třinec – Havířov 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:6 (kon.)
Chomutov – Hvězda Praha 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 12:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Tábor – Technika Brno 5:6 (po pr.) | Pardubice – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Olomouc
4:3 (2:0, 0:3, 2:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 24.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Kohouti si užívají vítězné děkovačky. Já Vám též děkuji za sledování tohoto online přenosu a u dalších zápasů ELIOD Extraligy dorostu na počtenou! (20:05:00)

Ačkoliv to s domácími po druhé třetině vypadalo všelijak, třetí část zvládli na výbornou. Nejdříve dokázal vyrovnat Ladislav Zelinka a v poslední minutě se postaral o vítězný gól Lukáš Přecechtěl. Olomouc tak vítězí nad Zlínem 4:3.

59:54
    Zlín kombinuje, ale už vystřelit nedokáže.

59:47
    Olomouckým se podařilo prozatím ustát tlak soupeře. Vyhazují ovšem na zakázané uvolnění.

59:15
    Zlín v šesti!

59:01
    Oddechový čas Olomouce.

59:01
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Máme tady pravděpodobně rozhodující moment utkání! Do horního růžku se střelou zápěstím prosadil LUKÁŠ PŘECECHTĚL! Asistence: Matyáš Fasner, Stanislav Ruda.

58:23
    Špunar kryje další ránu hostí.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Stav je stále vyrovnaný, uvidíme, jestli utkání dospěje do prodloužení.

57:01
    Hešova přihrávka na Gerycha byla až moc vysoká. Na druhé straně se musel činit Hamrla proti Přidalově střele.

56:52
    Souboj u mantinelu neměl jasného vítěze. Rozhodčí přerušuje hru a vhazuje se ve středním pásmu.

56:01
    Ruda to na Hamrlu zkoušel z ostrého úhlu, ovšem bez úspěchu.

55:42
    Před Špunarem se objevil úplně sám Tomeček, zakončení měl ovšem těžké, a tak se skóre nemění!

55:20
    Po průniku Beranů do útočného pásma se kotouč dostal ke Špunarovi, který ho pro jistotu přikryl.

54:25
    Přecechtělovo nahození končí na Hamrlově vyrážečce.

53:55
    Fasnerův pokus vyrazil Hamrla koncem své lapačky mimo branku.

53:08
    Hamrla raději podržel kotouč před atakem Kohoutů. Vhazovat se bude po jeho levici.

52:44
    Ruda si již odpykal svůj osobní trest a je zpět na ledě.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 5. Přidal (Zelinka), 19. Ruda (Přecechtěl), 47. Zelinka (Přidal), 60. Přecechtěl (Fasner, Ruda) – 26. Lavička (Tomeček), 28. Gerych, 33. Frömel (Hoferek, Burian)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, – Havel, Zelinka, Přidal, Lajoš, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík P., Prísažný, Ruda
    Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek (C) – Broža, Tomeček, Ševčík T., Horský, Gerych, Mojžíš, Heš, Matušů, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička

Rozhodčí: Lukáš Blaževič – Veronika Lounová, Pavel Rychlý