Ufa – Viťaz 2:1 (po pr.) | Čerepovec – Nižněkamsk 1:2 (po pr.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Jaroslavl – Barys 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Jokerit 0:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 24.10.2019, 18:30 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:56:52)

Vyhraná vhazování: 27-27

Vše klíčové se dnes odehrálo ve druhé třetině, kdy jsme viděli čtyři branky. První a třetí část hry nám žádný gól nepřinesla, a tak se muselo rozhodnout až v prodloužení. V něm byli domácí šťastnější, vítězství jim po necelé minutě hry vystřelil Rafikov. Ani páté utkání Barysu v řadě se nerozhodlo během základní hrací doby. Potřetí z něj kazašský celek odešel jako poražený.

60:59 Rušan RAFIKOV - 3:2

60:59
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Aréna je na nohou, domácí po necelé minutě prodloužení rozhodují o svém vítězství! RUŠAN RAFIKOV zakroužil s pukem a naznačil přihrávku. Hostující obrana na to zareagovala a před domácím hokejistou bylo spoustu prostoru. On poté tvrdou ranou překonal kanadského brankáře! Asistence: Stéphane Da Costa.

60:46
    Jako první se do útočení pustili domácí. Kudrjavcev vyzkoušel pozornost Pasquala, hostující gólman podržel kotouč.

60:01

Statistiky třetí třetiny
    Střely na branku: 10-5
    Zblokované střely: 2-6
    Vyhraná vhazování: 5-9

Třetí třetina, stejně jako ta první, nám branku nepřinesla. I páté utkání Barysu v řadě tak půjde do prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Domácí sice chybovali v rozehrávce, ovšem hostům už se příliš útočit nechtělo, kotouč poslali za branku Isajeva.

58:33
    Na ledě je opět Ilyenko. Ten zkoušel překvapit Pasquala od mantinelu, ale nepodařilo se, hostující gólman si pohlídal bližší tyč.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Dlouhý pas pro Pääjärviho. Tomu chyběla rychlost, v opačném případě by švédský hokejista postupoval sám na branku.

56:42
    Zdálo se, že Šalapov podrazil Ilyenka. Hlavní rozhodčí byl celé situaci blízko, v závěru už nechce příliš zasahovat do hry.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 31. Kajumov (Kovalenko, Čerepanov), 36. Sannikov (Nakládal, Rafikov), 61. Rafikov (S. Da Costa) – 23. Asetov (Šalapov), 24. R. Starčenko (Knight, Boyd)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (24. Isajev) – Nakládal (A), Rafikov, Savčenko, Čerepanov, M. Osipov, Misjul, N. Averin – Pääjärvi, S. Da Costa, J. Averin (A) – Denisenko, Alexejev, Kajumov – Kraskovskij, Kovalenko, Iljenko – Svitov (C), Sannikov, Apalkov.
    Barys Nur-Sultan: Pasquale (Kudrjavcev) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Kleščenko, Šalapov, Metalnikov, Samat Danijar – Boyd (A), Knight, R. Starčenko (A) – Petuchov, Valk, Michajlis – Paňukov, Sagadejev, Akolzin – Jevdokimov, Šesťakov, Asetov – Musorov.

Rozhodčí: Kuljov, Ovčinnikov – Galimov, Kuprijanov