Alkmaar – Astana 6:0 (kon.) | AS Řím – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Başakşehir – Wolfsberger 1:0 (kon.)
Besiktas – Braga 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ferencváros 0:1 (kon.) | Porto – Rangers 1:1 (kon.)
Gent – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Karabach – APOEL 2:2 (kon.) | Ludogorec – Espanyol 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Wolverhampton 1:2 (kon.) | Saint-Étienne – FK Oleksandrija 1:1 (kon.)
Young Boys – Feyenoord 2:0 (kon.) | Arsenal – Guimarães 3:2 (kon.) | Celtic – Lazio 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Kodaň 1:1 (kon.) | Frankfurt – Standard 2:1 (kon.) | Getafe – Basilej 0:1 (kon.)
Malmö – Lugano 2:1 (kon.) | Eindhoven – Linz 0:0 (kon.) | Rennes – Kluž 0:1 (kon.)
Sevilla – Dudelange 3:0 (kon.) | Sporting – Rosenborg 1:0 (kon.) | Trabzonspor – FK Krasnodar 0:2 (kon.)
KAA Gent
2:2 (1:2)
VfL Wolfsburg
Čtvrtek 24.10.2019, 18:55 • Ghelamco Arena, Gent • Evropská liga • Skupina I

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera. (20:59:54)

Fauly: 17:12

Zápas je u svého konce, Gent nakonec doma remizoval s Wolfsburgem 1:1. Domácí budou rozhodně s bodem spokojeni, protože po čtyřiadvaceti minutách prohrávali 0:2. Už ve 3. minutě se prosadil Wout Weghorst po báječně Tisserandově přihrávce a na 2:0 zvýšil Joao Victor po přesné střele k tyči. Gent se vrátil do zápasu ve 41. minutě, kdy se krásnou střelou z dálky prosadil Roman Jaremčuk. Ve druhém poločase si domácí vypracovali pár šancí, ale selhávali v koncovce. Už to vypadalo, že se Wolfsburg ubrání až do konce, ale v nastaveném čase se k centrovanému míči dostal Roman Jaremčuk a z voleje ho napal do brány. Oba týmy jsou nyní ve skupině na pěti bodech s náskokem tří bodů na Oleksandriji a St. Étienne. Za čtrnáct dní si to rozdají v odvetě.

90+6

90+6
    Už se hraje mírně přes čas a Gent to ještě zkouší.

90+5
    Hosté protestovali, že Roman Jaremčuk měl při zakončení nohu příliš vysoko, ale rozhodčí Ivanov gól uznává.
    90+4. Roman JAREMČUK - 2:2

90+4
    Gent právě vstřelil branku!
    Tak Gent to přeci jen zvládl a v předposlední minutě nastaveného času vyrovnává na 1:1! A prosazuje se i podruhé ROMAN JAREMČUK, ze kterého je tak rázem hrdina dnešního večera v Gentu. Jaremčuk si naskočil na centr Dompého z levé strany, dostal se k míči poměrně vysokou nohou a poslal míč do sítě. Asistence: Jean-Luc Dompé.

90+2
    Giorgi Kvilitaja se dopustil nedovoleného zákroku, takže se zase chvíli hrát nebude. Wolfsburg zvládá závěr duelu zatím zkušeně.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Kevin Mbabu chtěl unikat po pravé straně, ale byl faulován, takže získá cenné sekundy a navíc standardku pro své mužstvo.

89
    Gent to samozřejmě stále zkouší, chce se tlačit za vyrovnáním. Ale Wolfsburg se zatím brání skvěle, do mnoha šancí domácí nepouští.

88
    Jonathan David se tlačil k hlavičce, ale proti obráncům Wolfsburgu neměl šanci, byl čistě ubráněn.

87
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Jean-Luc Dompé.

86
    Wolfsburg ale dostal možnost definitivně rozhodnout zápas. Zahrával totiž standardní situaci od levé postranní čáry. Centr z ní ale nebezpečný nebyl.

85
    Hosté si logicky s rozehrávkou dali docela na čas. Po dlouhém nákopu na útočnou polovinu pak relativně rychle přišli o míč a budou se znovu muset bránit.

84
    Rohovému kopu se dokázal německý tým ubránit a nyní to bude odkop od jeho branky.

83
    Lustigův centr z pravé strany byl sice přetažený, ale pro domácí nakonec vyústil alespoň v rohový kop.

81
    Dopředu se na druhé straně vydal Wout Weghorst a nejspíš si chtěl vymodlit penaltu, když upadl ve vápně. Rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře.

Petr Sumbal

Branky: 41. Jaremčuk (Odjidja-Ofoe), 90+4. Jaremčuk (Dompé) – 3. Weghorst (Tisserand), 24. Joao Victor (Arnold)

Karty:   17. Owusu (GNT), 29. Odjidja-Ofoe (GNT), 37. Asare (GNT), 54. Ngadeu (GNT) – 19. Weghorst (WOF), 33. William (WOF), 57. Mbabu (WOF)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:12.
    KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (87. Dompé), Owusu (60. Bezus), Odjidja-Ofoe (C) – David – Jaremčuk, Depoitre (74. Kvilitaja).
    Náhradníci: Coosemans – Bezus, Bronn, Dejaegere, Dompé, Mohammadí, Kvilitaja.

VfL Wolfsburg: Pervan – Tisserand, Knoche, Bruma – William (46. Mbabu), Arnold, Guilavogui (C), Steffen (80. Roussillon) – Joao Victor, Weghorst, Brekalo (65. Nmecha).
    Náhradníci: Menzel – Brooks, Gerhardt, Malli, Mbabu, Nmecha, Roussillon.

Rozhodčí: Ivanov – Usačev, Luněv