Jihlava – Pardubice 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:2 (3:0)
FK Pardubice
Pátek 25.10.2019, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

Ze skoro jasného zápasu po prvním poločase bylo nakonec drama. Hosté se dostali do hry na začátku druhé půle, když se také ve třetí minutě prosadil Pavel Černý. Na rozdíl jedné branky poté snížil kapitán Jan Jeřábek. Pardubice poté měly dvacet minut na vyrovnání, ale srovnat krok se jim nepodařilo. Ve šlágru kola tak vítězí Vysočina nad svým soupeřem těsně 3:2. (19:56:32)

90+3

90+3
    Dva rohového kopy krátce po sobě zahrávali hosté. Z pravé strany poslal míč do vápna Tomáš Čelůstka a z levé tentýž hráč. Hosté se k ohrožení branky nedostali.

90+3
    Rohový kop pro hosty, do vápna jde i gólman Šmíd.

90+2
    Hosté zůstanou u míče, faulem se provinil Filip Novotný.

90+2
    Žlutou kartu za faul na polovině hřoště vidí Matúš Lacko.

90+1
    Luděk Vejmola poslal dlouhý míč na útočnou polovinu, ale Matěj Koubek balón podběhl.

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

89
    Vysočina má také vystřídáno, Jana Fortelného nahrazuje Filip Vedral.

88
    Ve vápně se dostával do zakončení Jiří Miker, ale na Luďka Vejmolu si nepřišel.

87
    Jakub Rezek mohl uvolnit Tomáše Smejkala, ale neposlal mu přesnou přihrávku. Záložník Vysočiny by pak šel sám na gólmana.

86
    Pardubice rozehrály rohový kop z levé strany, míč se dostal k Sanghyeokovi Lee, jeho pokus ale Luděk Vejmola chytá.

85
    Centr Jiřího Mikera zablokoval Petr Tlustý.

84
    Filip Novotný rozehrál standardní situaci, ale našel jen náruč Nicolase Šmída.

83
    Vysočina podruhé střídá, střelce dvou branek Lamina Jawa nahrazuje Matěj Koubek.

82
    Pardubice mají vystřídáno, Michala Hlavatého nahrazuje Ladislav Mužík.

82
    Pavel Černý fauloval Lukáše Vaculíka a vidí žlutou kartu.

81
    Lukáš Vaculík poslal na polovinu soupeře dlouhý míč, tohle ale nikdo z jeho spoluhráčů nemohl doběhnout.