Vítkovice – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:3 (po pr.)
Olomouc – Sparta 0:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:1 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 25.10.2019, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 13. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:38:15)

Střely na branku: 28 – 38

Je dobojováno. Hosté sice své vedení ztratili a došlo na prodloužení, v něm ale v jeho druhé minutě rozhodl o bonusovém bodu navíc Jakub Petružálek. Verva si tak z ledu Kladna odveze dva body, domácí celek se musí smířit s bodem jedním.

61:28 Jakub PETRUŽÁLEK - 2:3

61:28
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Martin Hanzl nahodil puk před domácí branku, kde si ho sebral JAKUB PETRUŽÁLEK, obešel Denise Godlu a poslal kotouč kolem jeho levého betonu do jeho branky – 2:3. Bonusový bod navíc tak získává hostující Verva Litvínov. Asistence: Martin Hanzl.

60:22
    Austin zastavil Františka Lukeše, který si to namířil před domácí branku. Na druhé straně Brady Austin z levé strany přestřelil litvínovskou branku.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Oddechový čas si vybírá lavička Litvínova.

59:41
    Obrovská šance hostů, František Lukeš měl na holi vedoucí branku. Před ním totiž zívala odkrytá klec, kterou ale zkušený útočník Litvínova z bekhendu netrefil, protože mu kotouč sjel z čepele.

58:57
    Vhazuje se ve středním pásmu blíže domácí brance.

Dnešní utkání sleduje 4 589 diváků.

58:07
    Richard Jarůšek střílel skrze obranu Kladna, jeho nepříjemnou střelu pak likvidoval Denis Godla společně s obranou Rytířů.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Zelingerovu ránu srazila obrana Litvínova do ochranné sítě a hra je přerušena.

56:41
    Patrik Machač si sjel do blízkosti branky Litvínova, ale neohrozil ho. Na opačné straně si pak najel před branku Jan Myšák, který poslal puk na Marka Baránka, jenž svižnou ránou nechal vyniknout Godlu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 14. Jágr (Réway, Austin), 53. Stach – 27. Jánošík (Válek, Štich), 27. Myšák (Kašpar, Gerhát), 62. Petružálek

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Zelingr, Lakos, Barinka, Romančík – Jágr (A), Stach, Zikmund – Valský, T. Kaut (A), Réway – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Hajný, Melka, O'Donnell – Š. Bláha.
    HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – T. Pavelka, Jánošík (A), Ščotka, Baránek, L. Doudera, Štich – F. Lukeš, V. Hübl (A), Válek – Jarůšek, M. Hanzl, Petružálek – Kašpar (C), Gerhát, Myšák – Trávníček, Helt, Jurčík – Zygmunt.

Rozhodčí: Hradil, Šindel – Pešek, Malý

Diváci: 4 589