Pov. Bystrica – Martin 2:8 (kon.) | Topoľčany – Skalica 3:2 (kon.) | Dubnica – Trnava 5:4 (kon.)
Žilina – Levice 3:0 (kon.) | Bratislava Capitals – Spišská N. Ves 6:0 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 25.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 1. liga (SR) • 15. kolo

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:52:31)

Trnava bola veľmi blízko bodového zisku, napokon však z Dubnice odchádza bez bodu. Po vyrovnávajúcom góle Juráka totiž strelil víťazný gól domácich Kokavec a o šancu na záverečný tlak hostia prakticky prišli vylúčením Hudeca v závere zápasu. Dubnica sa po tejte výhre udržala na priebežnom piatom mieste tabuľky, Trnava je naďalej z klubov SHL posledná a za ňou je už len reprezentácia do 18 rokov.

Strely na bránku v 3. tretine (celkovo): 13:14 (49:41)

59:21
    Trnava v plnom počte.

57:21
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Filip Hudec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:26
    Dubnica dáva gól!
    Domáci sa znovu dostávajú do vedenia! Gól Dubnice strelil MICHAL KOKAVEC. Asistencie: Dominik Kanaet, Filip Nemček.

48:51
    Trnava dala gól!
    Je vyrovnané! Gól Trnavy strelil ROMAN JURÁK. Asistencie: Andrej Mrázik, Filip Bobál.

45:02
    Dubnica v plnom počte.

43:02
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., sekanie).

41:42

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 20:02.

Druhá tretina ponúkla veľmi zaujímavý priebeh, keď v nej padli štyri góly a súčasne veľké množstvo vylúčení. Dubničania sa dostali už do trojgólového náskoku, hostia však dokázali odpovedať dvomi gólmi a pred treťou tretinou tak ich šanca na bodový zisk stále žije. Záver druhej tretiny ovplyvnilo mnoho vylúčení, kvôli ktorým sa hra výrazne kúskovala a videli sme i niekoľko osobných trestov.

Strely na bránku v 2. tretine (celkovo): 16:15 (36:27)

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:42
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Juraj Kamenický – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

38:59
    Trnava sa využitou presilovkou vracia do zápasu! Gól strelil FILIP VIDOVIČ. Asistencie: Juraj Kamenický, Martin Hrbáčik.

38:14
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Viktor Ďurina – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

37:34
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Dušan Klučiar – osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

Michal Sadlek

Branky a nahrávky: 15. Kristín (Košecký, Chatrnúch), 16. Hudák, 27. Bagin (Kokavec, Ďuriš), 32. Hefka (Ďurina, Hudák), 51. Kokavec (Kanaet, Nemček) – 4. Kamenický (Klein, Burian), 35. Klučiar (Jurák, Vidovič), 39. Vidovič (Kamenický, Hrbáčik), 49. Jurák (Mrázik, Bobál)

TSS GROUP Dubnica: Lakosil (Kutej) – Švec, Bagin, Chatrnúch, Košecký, Trška, Plavecký, Dúžek – Kokavec, Hegyi, Kanaet – Kristín, Nemček, Klimenta – Jakubík, Ďuriš, Luhový – Ďurina, Hudák, Silčenko – Hefka
    HK Gladiators Trnava: Ivanovič (Brucháč) – Jakab, Mrázik, Vidovič, Kormúth, Burian, Klein, Lukačovič – Jurák, Hrbáčik, Klučiar – Marguš, Ševčík, Kamenický – Mrava, Schmidt, Hudec – Bobál, Baránek, Ibolya

Rozhodčí: Hatala – Ďurina, Hajnik