Benešov – Hostouň 0:2 (kon.) | Vltavín – Motorlet 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
Domažlice – Příbram B 2:3 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:3 (0:1)
FK Příbram B
Sobota 26.10.2019, 14:30 • Stadion Domažlice • Česká fotbalová liga (A) • 12. kolo

90
    Konec zápasu. (16:24:45)
    87. POLÁK - 2:3

87
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    Hosté ale nakonec zřejmě tři body opravdu získají, protože těsně před koncem se prosazuje MARTIN POLÁK!

85
    Žlutou kartu dostává Vůch (TJ Jiskra Domažlice).

84
    Žlutou kartu dostává Vilotič (1. FK Příbram B).
    72. MUŽÍK - 2:2

72
    Domažlice právě vstřelily branku!
    A pozor, protože domácí vyrovnávají na 2:2! Znovu se prosadil kapitán PETR MUŽÍK!
    68. MUŽÍK - 1:2

68
    Domácí snižují! PETR MUŽÍK se dostal do zakončení a nezaváhal, 1:2!
    48. ANTWI - 0:2

48
    Také do druhého poločasu vstupují hosté skvěle, protože po třech minutách dávají druhou branku, trefil se EMMANUEL ANTWI.

46

45

41
    Žlutou kartu dostává Jelínek (1. FK Příbram B).
    5. ADETUNJI - 0:1

5
    Hostující celek jde hned v úvodu utkání do vedení 1:0, když se trefil ADETUNJI SUNDAY DAMILARE!

1

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Ruml, Teršl, Matas, Kadar, Vůch, Uzlík, Došlý, Mužík (C), Pavlík, Dvořák
    Náhradníci: Hrubý, Kaml, Brabec, Kulhavý, Pek, Švihořík

1. FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič, Vlček (C), Janota, Kilián, Petrák, Adetunji, Antwi
    Náhradníci: D. Rohlík, A. Rohlík, Šíma, Ptáček, Polák, Belej, Smrkovský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jakub Kopřiva

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 68. Mužík, 72. Mužík – 5. Adetunji, 48. Antwi, 87. Polák

Karty:   85. Vůch (DOM) – 41. Jelínek (PRB), 84. Vilotič (PRB)

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Ruml (55. Hrubý), Teršl, Matas (55. Kulhavý), Kadar (64. Kraml), Vůch, Uzlík, Došlý (55. Pek), Mužík (C), Pavlík, (46, Brabec) Dvořák

FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič, Vlček (C), Janota (72. Belej), Kilián (77. Šíma), Petrák, Adetunji (77. Polák), Antwi (89. Rohlík)
    Náhradníci: D. Rohlík, A. Rohlík, Šíma, Ptáček, Polák, Belej, Smrkovský

Rozhodčí: Urban – Denedikt, Tupý