Vegas – Colorado 1:6 (kon.) | Toronto – San Jose 4:1 (kon.) | New Jersey – Arizona 3:5 (kon.)
Detroit – Buffalo 0:2 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.) | Vancouver – Washington 5:6 (1:2 po s.n.)
Carolina – Chicago 4:0 (kon.)
New Jersey Devils
3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
Arizona Coyotes
Sobota 26.10.2019, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:41:24)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (New Jersey) 1+0, 4 střely, čas na ledě 12:25

1. Jack Hughes (New Jersey) 1+2
    2. Barrett Hayton (Arizona) 1+0
    3. Sami Vatanen (New Jersey) 1+1

A je konec, ve třetí třetině jsme viděli 2 branky a obě do sítě Devils. Nejprve se po krásné nahrávce prosadil Hayton a do prázdné branky pojistil výhru Keller. Arizona tak ukořistila 2 body a naopak Devils odchází s prázdnou.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 35, Hosté – 17.

59:28
    Hraje se ve třetině Devils, oba týmy již působí hodně odevzdaně a utkání se spíše dohrává.
    58:20 Clayton KELLER - 3:5

58:20
    Arizona právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Střela Subbana byla zblokována a CLAYTON KELLER se přes obránce procpal k zakončení do prázdné branky a pravděpodobně rozhodl o osudu utkání..
    Bez asistence.

58:03
    Mackenzie Blackwood zůstává na střídačce!

58:03
    Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Devils střílí z každé pozice a snaží se vyrovnat.

57:40
    Zacha nahodil kotouč a jel střídat, touš se dostal k hostujícímu týmu.

56:50
    Travis Zajac napálil tyč!

56:11
    Sehrávka Arizony do prázdné branky ztroskotala na Grabnerovi, který minul!

55:20
    Kessel se řítil do útoku,ale Green mu dobře sáhl do nahrávky a získal kotouč.

54:05
    Kotouč je ve třetině Devils a Arizona chytře napadá a šetří čas.

53:40
    Zacha vypálil od mantinelu a Coyotes jsou v plném počtu.

52:50
    Wayne Simmonds teď dvakrát minul dorážku do prázdné branky!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 17. Vatanen (J. Hughes, P. K. Subban), 19. J. Hughes (Hall, Vatanen), 34. Zacha (J. Hughes, Tennyson) – 20. Schmaltz (Ekman-Larsson), 23. Grabner, 34. Ekman-Larsson, 42. Hayton (Schmaltz), 59. Keller

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – P. K. Subban, Severson, Vatanen, A. Greene, Tennyson, Müller – Palmieri, J. Hughes, Hall – Simmonds, Zajac, Coleman – N. Gusev, Hischier, Zacha – Wood, Rooney, Hayden.
    Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Capobianco, Ljubuškin – Keller, Stepan, Kessel – Garland, Dvorak, Schmaltz – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer – Hayton.

Rozhodčí: Rank, O’Rourke – Nansen, Miller

Diváci: 14 724