Nová Paka – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 4:3 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kopřivnice – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 3:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Děčín 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 3:4 (kon.)
David Servis – Příbram 3:5 (kon.) | China Golden Dragon – Kobra 3:17 (kon.) | Tábor – Písek 5:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 26.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 13. kolo

57:37
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk využívá svůj tlak a zvyšuje stav utkání na 6:1. Střelu Daniela Kabelky vyrazil Holík pouze před sebe a na následnou dorážku z hole ADAMA KOFRONĚ už byl krátký. Asistence: Daniel Kabelka, Daniel Spratek.

54:42
    Havlíčkův Brod jde do tří! Petr Kuchta dostává dvě minuty za hákování.

54:21
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Mikeš – 2 min., držení).

48:19
    Havlíčkův Brod si zahraje znovu přesilovou hru. Nyní na dvě minuty za napadení odjíždí na trestnou lavici Daniel Kabelka.

46:30
    Třetina křižnou přihrávkou poslal kotouč na Přidala, ten nedokázal ve velké šanci trefit poloprázdnou branku.

45:59
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., držení).

41:55
    Při hře čtyři na čtyři Šumperk navyšuje svůj náskok na 5:1. Vojtěch Krejčiřík svou přihrávkou našel JANA MILFAITA, který dokázal kotouč umístit přesně k levé tyči Holíkovy branky: Asistence: Vojtěch Krejčiřík.

41:10
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kliment – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Spratek – 2 min., sekání).

Hráči obou celků přijíždí na ledovou plochu, druhá třetina se tak bude moci za malou chvíli dohrát, ovšem již bez fanoušků Havlíčkova Brodu, kteří byli vyvedeni ze zimního stadionu.

Hráči obou celků odjíždí do kabin, druhá třetina bude dohrána po úpravě ledu a hlavně zklidnění situace na tribunách.

39:48
    Po čtvrtém gólu Šumperka to začalo v hostujícím sektoru vřít ještě víc! Stále tam probíhá potyčka mezi fanoušky Havlíčkova Brodu a ochrankou.

39:48
    Šumperk využívá již třetí přesilovou hru v zápase a ujímá se vedení 4:1. Petr Gewiese nabil kotouč mezi kruhy DANIELU VACHUTKOVI, který střelou z první prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Petr Gewiese, Tadeáš Jaroš.

38:07
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., krosček).

35:52
    Šumperk využívá svou druhou přesilovou hru a ujímá se tak vedení 3:1. Jan Milfait poslal kotouč do jízdy na DANIELA VACHUTKU, který se následně prosazuje střelou nad betony Martina Holíka. Asistence: Jan Milfait, Tomáš Sedlák.

34:40
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podrážení).

34:09
    Holík teď vyjel daleko ze své branky pro kotouč, jenže vůbec nedokázal odhadnout situaci a ke kotouči se dříve dostal Adam Kofroň, ten poté ale ve velké šanci nedokázal trefit prázdnou branku.

29:57
    Poměr si na ledě se vyrovná. Daniel Vachutka dostává dvě minuty za sekání.

29:45

28:01
    David Vala svou střelou z modré trefuje tyč Peksovy branky.

24:55
    Odražený puk se dostal na hůl Romana Mikeše, který se v tu chvíli nacházel nikým nehlídaný v prostoru mezi kruhy, jeho střela pak skončila na horní tyči Peksovy branky.

22:25
    Vladimir Antonov ujížděl sám na branku, Martin Holík byl ale v pozoru a jeho pokus vyrazil betonem.

18:59
    Vojtěch Krejčiřík tváří v tvář proti Holíkovi neuspěl, jeho střela letěla těsně nad horní tyč.

16:44
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kadlec – 2 min., nesportovní chování).

13:33
    Rebelové se z vyrovnání dlouho neradovali. Vladimir Antonov našel u levé tyče volného DANIELA HROCHA, který dokázal poslat kotouč pod horní tyč Holíkovy branky. Asistence: Vladimir Antonov, Vojtěch Krejčiřík.

13:04
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Rebelové také využívají hned svou první přesilovou hru a rychle tak srovnávají stav utkání na 1:1. Roman Mikeš krásnou přihrávkou našel mezi kruhy volného LADISLAVA POSPÍCHALA, který se trefuje přesně k levé tyči Peksovy branky. Asistence: Roman Mikeš, Miroslav Třetina.

11:48
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Spratek – 2 min., držení).

10:54
    Šumperk využívá hned svou první přesilovou hru v utkání a ujímá se tak vedení 1:0. Petr Gewiese poslal kotouč na TOMÁŠE SEDLÁKA, který přeesmou střelou k levé tyči prostřelil Martina Holíka. Asistence: Petr Gewiese, Daniel Vachutka.

10:03
    Krásná kombinace Šumperka! Tomáš Drtil posílal kotouč na Daniela Vachutku, který nedokázal trefit poloprázdnou branku.

09:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Cachnín.

03:27
    Matoušek s Voříškem ujížděli do přečíslení dva na jednoho, Marek Peksa se však v brance dokázal rychle přesunout proti střele Luboše Voříška a zneškodnit tak téměř jistému gólu.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 11. Sedlák (Gewiese, Vachutka), 14. Hroch (Antonov, Krejčiřík), 36. Vachutka (Milfait, Sedlák), 40. Vachutka (Gewiese, Jaroš), 42. Milfait (Krejčiřík), 58. Kofroň (Kabelka, Spratek) – 14. Pospíchal (Mikeš, Třetina)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Sedlák, Drtil, Gewiese, Kabelka, Haloda, Řezáč, Chujac – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Pokorný – Krejčiřík, Antonov, Hroch – Scheuter, Muller, Haluza – Urban
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Vala, Pospíchal, Benák, Kliment, Vála, Krejčí – Plachý, Kuchta, Holenda, Ludvík, Kadlec, Třetina, Mikeš, Cachnín, Voříšek, Matušík, Přidal, Juráň

Rozhodčí: Čuňočka – Urubčík, Kleprlík