Mladá Boleslav – Liberec 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Neděle 27.10.2019, 17:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:02:32)

Je dobojováno. Ostře sledované utkání končí vítězství hostující Slavie Praha, která se díky tříbodovému vítězství trhá v tabulce na rozdíl už devíti bodů. Zápas rozhodla akce v nastavení prvního poločasu, kdy se po hlavičce Součka prosadil nekompromisní dorážkou Josef Hušbauer. Druhý poločas už sehrála Slavia perfektně takticky a domácí prakticky do žádné vyložené šance nepustila.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:11.

90+5

90+5
    Jan Bořil si dává pořádně načas s autovým vhazováním. Vypadá to, že je nejspíš rozhodnuto.

90+4
    Hosté drží balon na útočné polovině, což jim plně vyhovuje. Viktoria se vůbec nemůže dostat k závěrečnému tlaku.
    90+3. Olayinka ve velké šanci

90+3
    Peter Olayinka mohl rozhodnout, ale daleko mimo pokutové území si nedokázal obhodit brankáře Hrušku. Hosté budou pouze vhazovat.

90+2
    Žlutou kartu dostává trenér Slávie Jindřich Tripišovský (SK Slavia Praha).

90+2
    Opět přesně načasovaný skluz, tentokrát Petera Olayinka včas zastavil Lukáš Kalvach.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Jan Bořil se s velkou dávkou štěstí dostal k míči v pokutovém území, k přihrávce už se ale nedostal, jelikož přesným skluzem se prezentoval Jakub Brabec.

89
    Dlouhý balon na Milana Škoda, nebezpečí pro plzeňskou branku zhatil včasným výběhem Aleš Hruška.

88
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Benjamin Traoré (SK Slavia Praha).

88
    Hlouškova nahrávka mířila původně na Chorého, loptu si pro sebe ale uzmul Kayamba a ten hrát kvůli ofsajdu nemohl.

86
    Dlouhý centr vracel Kayamba na malé vápno, tam pálil z první Jakub Brabec, jenomže trefil jen nohu Frydrycha.

84
    V pokutovém území si míč našel nečekaně Hejda, po jeho odrazu hlavou ale balon skončil nad brankou Koláře.

84
    Před námi jsou závěrečné minuty dnešního klání. Hosté se stáli více do obrany, cože dělá domácím velké problémy.