Plzeň – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 4:3 (3:2 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Kladno – Třinec 1:7 (kon.)
HC Olomouc
3:4 (0:0, 2:0, 1:3 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 27.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 14. kolo
    64:08 Šimon STRÁNSKÝ - 3:4

64:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice vsítily rozhodující branku zásluhou ŠIMONA STRÁNSKÉHO. Útočník Ridery se nádherně zbavil bránícího hráče a přesnou střelou pod víko tento zápas ukončil. Dva body berou hosté. 3:4 po prodloužení. Asistence: Peter Trška.
    55:47 František SKLADANÝ - 3:3

55:47
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Uběhlo jen pár sekund a stav je opět nerozhodný! FRANTIŠEK SKLADANÝ dokázal protlačit puk za záda Svobody a rázem je na Hané opět veseleji. Ve třetí třetině se musí diváci hokejem bavit. 3:3. Asistence: David Škůrek a Rostislav Olesz.
    55:33 Jozef BALÁŽ - 2:3

55:33
    Vítkovice předvedly parádní obrat ve skóre. JOZEF BALÁŽ využil přesilovou hru po krásné přihrávce Ondřeje Romana. I přes veškerou snahu domácího brankáře se puk za brankovou čáru opravdu dostal. 2:3. Asistence: Ondřej Roman a Jan Schleiss.
    53:52 Blaž GREGORC - 2:2

53:52
    Hosté dokázali v téže minutě zápas vyrovnat! BLAŽ GREGORC si najel na přesnou přihrávku Romana a rychlou střelou k přední tyči z levého kruhu srovnal gólový účet. 2:2. Asistence: Ondřej Roman a Dominik Lakatoš.
    53:10 Martin BODÁK - 2:1

53:10
    Hosté snižují a dostávají se zpátky do hry. Trškovu chytrou přihrávku dokázal zužitkovat MARTIN BODÁK, jehož rána zápěstím zapadla za záda Jana Lukáše. 2:1. Asistence: Peter Trška a Alexandre Mallet.
    36:13 Zbyněk IRGL - 2:0

36:13
    Olomouc vstřelila druhou branku v utkání. Burian vybojoval puk v útočném pásmu a následně uvolnil z otočky ZBYŇKA IRGLA. Útočník Olomouce se prosadil střelou nad lapačku Svobody. 2:0. Asistence: Vilém Burian a Martin Vyrůbalík.
    30:43 Marek HECL - 1:0

30:43
    Úvodní branka utkání padá ve 31. minutě. Vojtěch Tomeček skvěle objel bránu a naservíroval puk na zadní tyč MARKU HECLOVI. Domácí útočník se protlačil až k puku a dostal jej za záda zatím bezchybného Svobody. 1:0. Asistence: Vojtěch Tomeček.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 31. Hecl (V. Tomeček), 37. Irgl (Burian, Vyrůbalík), 56. Skladaný (Škůrek, Olesz) – 54. Bodák (Trška, Mallet), 54. Gregorc (O. Roman, Lakatoš), 56. Baláž (O. Roman, Schleiss), 65. Š. Stránský (Trška)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (A), Jaroměřský, Vyrůbalík (C), Škůrek, Švrček, Dujsík, Valenta – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, P. Musil, V. Tomeček – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, Handl, Bambula.
    HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Kvasnička, Trška, Černý, Bodák – Lakatoš, O. Roman (C), Schleiss – Mallet, Š. Stránský (A), P. Zdráhal (A) – E. Němec, Vopelka, Baláž – Kurovský, Werbik, Guman.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Zbyněk Kubičík – Jaromír Bryška, Vladimír Rožánek

Diváci: 4 481