Wolfsburg – Augsburg 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 4:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
4:2 (2:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 27.10.2019, 18:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:59:16)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:11.

Je konec! Borussia Mönchengladbach dnes na své půdě před 52 300 diváky porazila Eintracht Frankfurt poměrem 4:2.
    Ve 28. minutě otevřel brankový účet domácí Marcus Thuram a v live tabulce tak poslal svůj tým na první místo. Už to vypadalo, že se druhé branky v první půli nedočkáme, ale v nastaveném čase vypálil přesnou přízemní střelu Oscar Wendt a poslal Borusii do dvoubrankového vedení.
    Do druhé půle vstoupil Frankfurt velice aktivně a v 59. minutě byl odměněn, když se trefil Danny da Costa. V 75. minutě ale poslal domácí do dvoubrankového vedení Nico Elvedi. O čtyři minuty později sice ještě zdramatizoval utkání Martin Hinteregger, ale v 86. minutě vstřelil poslední gól na 4:2 Denis Zakaria.
    Borussia v dnešním střetnutí porazila Eintracht 4:2.

90+3

90+2
    Martin Hinteregger se dopustil menší chybičky, ale nakonec hosté dokázali vše vyřešit.

90+1
    Následný rohový kop byl sice rozehrán nakrátko a posléze Borussia dostala míč až na svou polovinu a nikam nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Mönchengladbach se dostal do přečíslení 4 na 2, ale po zblokované přihrávce Zakaria následuje rohový kop.

89
    Hosté se sice snaží ještě něco vymyslet, ale střed hřiště je hodně zahuštěný, ovšem posléze se Frankfurtu nakonec podařilo získat alespoň rohový kop.

88
    Balón se už ocitl mimo hrací plochu a následuje autové vhazování pro domácí tým.

86
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Tak tentokrát už je s velkou pravděpodobností definitivně hotovo, jelikož Borussia jde zpět do dvoubrankového vedení a vede 4:2. Lars Stindl chtěl na hranici vápna přihrát na levou stranu, ovšem jeho pokus byl zblokován obráncem, který ale následně přišel o míč a po přihrávce Stindla tak zakončoval nekompromisně k levé tyči DENIS ZAKARIA. Asistence: Lars Stindl.

85
    Útok Eintrachtu nepřinesl nic nebezpečného a dopředu tak už může postupovat domácí celek.

84
    Centr nově příchozího Dejana Joveljiće z pravé strany letěl pouze do zámezí a následuje tak odkop od domácí svatyně.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gélson Fernandes, přichází Dejan Joveljić.

83
    Lars Stindl nyní přišlápl prsty na ruce Makoto Hasebeho, ale okamžitě se mu omluvil a po menší přestávce hra může pokračovat.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Patrick Herrmann, přichází Jonas Hofmann.

81
    Centr hostů z pravé strany letěl na zadní tyč, kde byl Gonçalo Paciência, ale ten se ke střele nedostal.

80
    Rázem je toho na hrací ploše hodně a Marcus Thuram chtěl poslat domácí zpět do dvoubrankového vedení, ovšem jeho pokus byl zblokován.

Michal Raška

Branky: 28. Thuram (Embolo), 45+3. Wendt, 75. Elvedi (Bénes), 86. Zakaria (Stindl) – 59. D. da Costa (Kamada), 79. Hinteregger (Kamada)

Karty:   31. Neuhaus (MNC) – 74. D. Abraham (FRN)

Borussia Mönchengladbach: Sommer (C) – Lainer, Jantschke (46. Beyer), Elvedi, Wendt – Neuhaus, Zakaria – Bénes – Herrmann (82. J. Hofmann), Embolo (35. Stindl), Thuram.
    Náhradníci: Grün – Binsibajní, Beyer, J. Hofmann, Kramer, Makridis, Stindl.

Eintracht Frankfurt: Rönnow (C) – D. da Costa, D. Abraham, Hasebe, Hinteregger, Kostić (79. Chandler) – Sow, G. Fernandes (83. Joveljić), Rode (46. Kohr), Kamada – Paciência.
    Náhradníci: Wiedwald – Durm, Falette, Chandler, Joveljić, N'Dicka, Kohr, Torró.

Rozhodčí: Daniel Schlager – Thorsten Schiffner, Arno Blos

Diváci: 52 300