Slavia B – Sparta B 1:2 (kon.) | Plzeň B – Písek 1:0 (kon.) | Rakovník – Štěchovice 1:6 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
1:0 (0:0)
FC Písek
Neděle 27.10.2019, 10:30 • Luční, Plzeň • Česká fotbalová liga (A) • 12. kolo

Z Luční ulice to bude pro dnešek vše, děkuji za pozornost a příště na počtenou! (12:20:51)

Zápas je u konce, domácí FC Viktoria Plzeň B si připsala velmi cenný skalp proti rozjetému Písku! Po bezbrankovém prvním poločase přišel zlomový moment ve 49. minutě, kdy druhou žlutou kartu dostal hostující Tomáš Valenta. Viktoriáni se sice zpočátku nemohli dostat do tlaku tak, jak si představovali, ale přeci jen udeřili.

V 69. minutě po centru Hezoučkého hlavičkoval Václav Svoboda, brankář Jan Satrapa jej vychytal, ale na následnou dorážku byl již krátký. Pro Svobodu šlo o první gól v ČFL.

A nakonec to byl jediný gólový moment duelu, béčko Plzně vyhrálo 1:0.

90+3

90+2
    Nedorozumění v písecké obraně chtěl potrestat Dušan Pinc, branku soupeře ale netrefil, což však domácím vadit moc nemusí, protože získali čas!

90+2
    Písku nevyšla snaha zaútočit po levé straně hřiště, a tak nyní bude v klidu vykopávat gólman Valeš.

90+1
    Nastavovat se budou ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Centr Bělouška chtěl pro sebe sebrat Vacovský, ale měl to těžké, proti němu totiž stálo ve vápně několik protihráčů.

89
    Závěr duelu je hodně soubojový, vidíme velkou spoustu hlaviček. Písek, ač v oslabení, dobře bojuje o vyrovnání.

88
    Jenže krátce poté se hostující tým dobrým počínáním v soubojích znovu dostal k rozehrávce, nyní ze středu hřiště.

88
    Ze standardky ale nedokázal Písek již nic vytěžit, vykopávat může Ondřej Valeš.

87
    Dominik Fišer pár vteřin po příchodu na hřiště fauloval a dostává žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Martin Petr, přichází Dominik Fišer.

85
    Domácí brankář Ondřej Valeš dobře sebral dlouhý balon, který letěl před něj do pokutového území.

84
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Martin Held, přichází David Kubiš.

83
    Václava Hrachovce na pravé straně dobře zastavil bránící Martin Rychnovský, Písek však aktivně napadal a je opět u míče.

82
    K Martinu Heldovi včas a velice dobře přistoupil Václav Svoboda, který jej tak čistě obral o balon. Domácí tým se poté ale dostal do ofsajdu.

81
    Faulovaný byl nyní Šimon Gabriel, a tak domácí tým může uklidnit hru.

80
    Jenže teď se hostům nepovedlo kombinovat na levé straně hřiště, autové vhazování dostává k dispozici domácí tým.

79
    Hostující tým se ve větším počtu hráčů vysouvá dopředu, Viktoria Plzeň B se snaží držet své těsné vedení. Co dnešní duel ještě nabídne?