Montreal – Toronto 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 7:4 (kon.)
Boston – St. Louis 3:0 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 5:1 (kon.)
Colorado – Anaheim 2:5 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (po pr.) | Edmonton – Florida 2:6 (kon.)

Michael Frolík (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:33
    David Rittich (CGY) 63 minut, 43 zákroků, 2 góly, 95,6% (06:15:42)

1. Bryan Little (WPG) 1+0
    2. David Rittich (CGY) 43 zák., 2 góly, 95,6%
    3. Josh Morrissey (WPG) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 45-30; Zablokované střely: 14-22; Vhazování: 62%-38%; Hity: 20-11; Přesilové hry: 1/5-1/3; Trestné minuty: 6-10.
    Jets otočili zápas pod širým nebem a připsal si cennou výhru

Calgary sice v zápase pod širým nebem vedlo zásluhou kontroverzní branky Eliase Lindholma, které zřejmě předcházela hra vysokou holí, jenže v závěru dnešního zápasu vyrovnal obránce Josh Morrissey a o osudu 28. Heritage Classic poté v prodloužení rozhodl Bryan Little. Jets dokonali obrat a Mosaic Stadium v Regině budou opouštět spokojenější. Konečný výsledek tedy v městě Regina zní. Winnipeg Jets 2 Calgary Flames 1.

63:04 Bryan LITTLE - 2:1

63:04
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    BRYAN LITTLE si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku Kyla Connora z levého křídla a v rychlosti usměrnil puk do sítě! Jets vítězí 2:1! Asistence: Kyle Connor a Neal Pionk.

62:53
    Flames přečkali kritický okamžik a na pravém křídle vystřelili, puk ovšem skončil pouze v ochranné síti.
    62:23 Blake Wheeler orazítkoval krásnou střelou horní tyč!

62:23
    Blake Wheeler krásně vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a jeho střela se od horní tyče brány odrazila do ochranné sítě! Málem hotovo!

61:59
    Patrik Laine vystřelil na bodu levého kruhu a Mark Scheifele se poohlížel po dorážce, jenže David Rittich dokázal kotouč včas zalehnout!

61:09
    Patrik Laine vypálil z vrcholu levého kruhu nepřesně a puk podél hrazení opustil útočné pásmo Winnipegu.

60:39
    Sean Monahan byl nyní vyloučen na dvě minuty za podrážení a Winnipeg má velkou šanci dokonat obrat.

60:13
    Mark Scheifele mohl rychle rozhodnout zápas, jenže jeho rána z pravého kruhu skončila na ochranném skle.

60:01

Josh Morrissey odpověděl na kuriózní branku Eliase Lindholma a dnešní zápas pod širým nebem půjde do prodloužení. Kdo získá bod navíc? Skóre po třetí části na Mosaic Stadium. Winnipeg Jets 1 Calgary Flames 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 56. Morrissey (Laine, Scheifele), 64. Little (Connor, Pionk) – 35. E. Lindholm (J. Gaudreau, Monahan)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Dahlström, Bitetto – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Little, Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, E. Lindholm, Tkachuk (A) – Mangiapane, Monahan (A), S. Bennett – Lucic, Backlund, Frolík – Quine, D. Ryan, Rieder. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Brad Meier, Graham Skilliter. Čároví: Kiel Murchison, Trent Knorr

Diváci: 33518