Başakşehir – Trabzonspor 2:2 (kon.)
Istanbul Başakşehir FK
2:2 (0:0)
Trabzonspor AŞ
Pondělí 28.10.2019, 18:00 • Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul • Turecká Superliga • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (20:03:28)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 6:0. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:6.

Dnešní neskutečné utkání je u konce! Zápas nakonec končí po sto minutách remízou. Hosté se dostali v druhé půli do vedení v 61. minutě, když po Škrtelově ruce proměnil penaltu Sturridge, domácí dostali ihned po 6. minutách také šanci v podobě penalty. Visca si míč postavil na penaltový puntík a rovněž se nemýlil. Domácí po brance ožili a na hřišti dominovali, v 79. minutě se k dorážce dostal Škrtel, jenž se nemýlil a Başakşehir otočil stav utkání! Neskutečný závěr přišel, kdy rozhodčí nastavil 6 minut, hosté se dostali k rohovému kopu a Alexander Sorloth dokázal vstřelit branku na konečných 2:2.

90+10

90+10
    Zápas stále nekončí! Domácí se dostali do zakončení z velké dálky, které bylo ovšem obránci rychle zblokováno!

90+9
    Žlutou kartu dostává Yusuf Sari (Trabzonspor AŞ).

90+8
    Sorloth nyní mohl zakončovat, ale ke střele se nedostal a na druhou stranu mohou postupovat domácí.
    90+6. Alexander SÖRLOTH - 2:2

90+6
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    Neskutečný druhý poločas je zakončen vyrovnáním! ALEXANDER SÖRLOTH si ve vápně naskočil na centr Sariho a poslal míč z brankovou čáru! Asistence: Yusuf Sari.

90+5
    Po centru následuje rohový kop Trabzonsporu.

90+5
    Škrtel fauloval Sorlotha, domácí mají k dispozici standardní situaci!

90+4
    Fotbalisté domácího celku začínají natahovat čas, polehávají na trávníku a zdržují hru při každém souboji.

90+3
    Své štěstí z velké dálky zkoušel tentokrát Robinho, jeho pokus však skončil daleko od branky Trabzonsporu.

90+2
    Trabzonspor drží balón na své polovině a pomalými krůčky postupuje vpřed s cílem ohrozit branku Başakşehiru.

90+2
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Edin Višća, přichází Arda Turan.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby!

88
    Tentokrát Visca dokázal přes Nováka projít, podržel balón u lajny, ale následně ho opět český bek zbavil míče.

87
    Visca se snažil centrovat z pravé strany, ale zastavil ho český obránce Filip Novák, hosté mají několik posledních minut na vyrovnání, napětí na stadionu stoupá.

86
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Mahmut Tekdemir, přichází Mehmet Topal.

Adam Mitáš

Branky: 67. Višća (pen.), 79. Škrtel – 61. Sturridge (pen.), 90+6. Sörloth (Sari)

Karty:   60. Škrtel (IBS), 72. Tekdemir (IBS) – 65. Çakır (TRA), 73. A. Nwakaeme (TRA), 90+9. Sari (TRA)

Istanbul Başakşehir FK: Günok – Caiçara, Škrtel, Clichy, Epureanu – Okechukwu, Tekdemir (86. Topal) – Višća (90+2. Arda Turan), Kahveci, Gulbrandsen (64. Robinho) – Crivelli.
    Náhradníci: Babacan – Ba, Behich, Elia, Özcan, Robinho, Topal, Arda Turan, Ucar, Ponck.

Trabzonspor AŞ: Çakır – João Pereira, Türkmen, Hosejní, Novák – Erdogan (84. Avdijaj), J. Sosa – Çörekçi (84. Canbaz), Sturridge (75. Sari), A. Nwakaeme – Sörloth.
    Náhradníci: Kardeşler – Avdijaj, Campi, Canbaz, Dursun, I. Fernandes, Sari, Üzüm.

Rozhodčí: Palabiyik A