HC Litvínov – Kladno 6:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:4 (kon.) | Kladno – Pardubice 7:4 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Zlín – Kladno 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 7:2 (kon.)

Kladno: Antonín Scafari (18:14:58)

Zlín poráží Kladno a připisuje si cenné body. Na straně vítězů skórovali Holinka a Jecho, na druhé Scafari.

44:22
    Domácí dobře brání a blokují střely kladenských. Za malou chvíli se navíc Hamrla vrátí do hry.

43:54
    Zlínský brankář přikryl puk a zklidnil hru. Vhazuje se po jeho levici.

43:34
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hamrla – 1 min., hrubost).

43:34
    Před Málkem se nyní strhla mela a bude se vylučovat.

43:08
    Mrázek je na lavičce, Kladno to zkouší v šesti!

Oddechový čas pro domácí.

42:55
    Další velký závar před Málkem. Rozhodčí přerušují hru, vhazuje se na levém kruhu z pohledu zlínského gólmana.

42:06
    Pavel Holub z levého kruhu příklepem hodně netrefil branku.

41:06
    Mohlo být vyrovnáno! Co teď nedali útočníci Rytířů se často nevidí. Málek tak necelé čtyři minuty před koncem stále drží naděje Zlína.

39:39
    Další rozháraná pasáž hry. Ani jednomu z mančaftů se teď nedaří přejít střední pásmo.

38:39
    Velká šance domácích! Robin Gerych svoji jízdu útočnou třetinou zakončil bekhendem nad.

37:40
    Zlínu se hra v početní výhodě nedaří, dokonce mohou zaútočit Rytíři.

36:59
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lev – 1 min., podrážení).

36:18
    Opatrný hokej vystřídaly rychlé akce, na konci všech ale jsou skvělí brankáři.

35:36
    Zakázané uvolnění Kladna.

Od levého mantinelu se snažil vstřelit třetí branku Martin Šišák, proti byla vyrážečka Mrázka.

Ondřej Mach

Branky a nahrávky: 2. Holinka (Janovský), 18. Jecho (Holba) – 8. Scafari (Rájek, Sojka)

Berani Zlín: Málek (Malota) – Stiksa, Holinka, Dlabaja, Páže, Španhel, Hamrla, Kotala, Holba, Čapka, Babulík, Čech, Janovský, Chromý, Gerych, Heš, Jecho, Šišák, Najman
    Rytíři Kladno: Mrázek – (Obolenski) – Houžvička, Marcinek, Rájek, Šátek, Tůma, Černý, Holeček, Holub, Mejtský, Lev, Scafari, Sojka, Šimon, Váňa