Mladá Boleslav – Olomouc 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
K. Vary – Pardubice 8:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:1 (po pr.) | Sparta – Liberec 0:2 (kon.)
HC Sparta Praha
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 29.10.2019, 18:30 • O2 Arena • Tipsport extraliga • 15. kolo

To je ode mne z pražské O2 Areny pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (20:53:35)

Bílí Tygři Liberec – Justin Peters.

Je dobojováno, Liberec ukončuje sérii pěti porážek v řadě a odváží si z Prahy všechny tři body! Naopak pro domácí je to vůbec první prohra v tomto měsíci, desáté výhry za sebou se tak nedočkají. Výhru zařídil ve 25. minutě Libor Hudáček, jenž jako jediný z Bílých Tygrů dokázal překonat Matěje Machovského. Pojistku do prázdné brány přidal necelé dvě minuty před koncem Oldrich Kotvan.

59:00
    Domácí opět v šesti.

58:58
    Řepík se dostal mezi dva liberecké obránce a alespoň vybojoval útočné pásmo pro svůj tým.

58:27
    Bulíř zahrál ve středním pásmu vysokou holí, hra přerušena.

58:19
    Zakázané uvolnění Sparty.
    58:05 Oldrich KOTVAN - 0:2

58:05
    Liberec se přibližuje třem bodům! OLDRICH KOTVAN obloučkem poslal puk přes celé hřiště do odkryté klece. Asistence: Petr Jelínek.

57:59
    Machovský zůstává na střídačce, Sparta to zkusí v šesti.

57:59
    Oddechový čas pro domácí.

57:59
    Zakázané uvolnění Liberce dvě minuty před koncem třetí třetiny.

57:15
    Forman se dostal do pásma, předložil puk Blainovi, ten mířil jen na zadní mantinel.

56:15
    Špaček najížděl sám na Machovského, ale sparťanský brankář dál drží naděje svého týmu na úspěch naživu.