Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 1:0 (kon.) | Soči – Ufa 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jokerit 4:2 (kon.)
Riga – Kunlun 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 29.10.2019, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:26:54)

Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (LOK) – bez bodu, čas na ledě 25:36

Statistiky utkání
    Střely na branku: 26-37
    Zblokované střely: 11-9
    Vyhraná vhazování: 28-30

Je dobojováno! Hostům se v první minutě třetí části podařilo snížit, ovšem to bylo z jejich strany vše. Domácí celek výborně bránil a Lokomotiv se téměř k ničemu nedostal. Největší příležitost na srovnání měl v úplném závěru Rafikov, jenže trefil jen přesouvajícího se gólmana Tichomirova. Nižnij Novgorod tak po třech domácích prohrách v řadě vítězí!

59:34
    Přihrávka na Rafikova, který zakončoval z první. Jeho střela postrádala razanci, Tichomirov se stihl přesunout a připsat si důležitý zákrok!

59:19
    Zdlouhavá kombinace hostů, ti už několikrát prováhali vhoedný moment pro zakončení, přesto stále drží útočnou třetinu.

58:54
    Jistý zákrok Tichomirova proti tvrdé střele Kovalenka! Hostující kouč si vyžádal čas na poradu.

58:13
    Konovalov dostal pokyn a zamířil na střídačku! Lokomotiv nemá na co čekat, hostující tým to zkouší se šesti bruslaři v poli!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Dlouho se nepřerušuje, což vyhovuje domácím. Ti teď většinu puků spíše jen nahazují směrem dopředu, nic nevymýšlejí.

56:36
    Da Costa nahodil bekhendem za branku soupeře, jenže v napadání mu chyběla větší podpora od spoluhráčů. Ti šli střídat.

55:57
    Jeden z mála výpadů Torpeda. Domácí teď celou akci nevyřešili vůbec dobře a musí se rychle vracet do vlastního pásma.

55:08
    Zblokovaná střela Kudrjavceva, puk se odrazil od zadního mantinelu zpět ke hráči v bílém dresu, akce hostů i nadále pokračuje.

54:19
    Dlouhý boj o kotouč za brankou Tichomirova. Hlavní rozhodčí je celé situaci blízko a pravděpodobně vidí puk, proto nepřerušuje hru.

53:37
    Nakládal vyzkoušel pozornost dnes téměř neomylného Tichomirova. Po zákroku domácího brankáře je tady reklamní přestávka, dnes poslední.

52:23
    Jeden z domácích hokejistů byl tvrdě dohrán u střídačky Lokomotivu. Šlo o čistý zákrok, hlavní rozhodčí vylučovat nebudou.

51:39
    Torpedo si je dobře vědomo svého těsného náskoku. Hokejisté v tmavě modrých dresech se už nikam neženou, navíc skvěle brání modrou čáru.

51:08
    Po delší době musel zasahovat Tichomirov. Ten schoval kotouč do lapačky, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 33. Verjajev (Bočarov, Mišarin), 40. Ch. Genoway (Bočarov) – 41. S. Da Costa (Polunin, Markov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Molkov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin, Minejev – Varnakov (A), Schroeder, Žafjarov (A) – Šenfeld, Q. Howden, Bočarov – D. Iljin, Urakov, Verjajev – Gončaruk, Nikonov, Belevič – Szczechura.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Okorjak) – Nakládal (A), Rafikov, Savčenko, Čerepanov, Markov, M. Osipov, Misjul – Sannikov, S. Da Costa, Pääjärvi – Kudrjavcev, Alexejev, Iljenko – Kovalenko, Kraskovskij, Kajumov – Polunin, Svitov (C), Denisenko – Apalkov (A).

Rozhodčí: Ravodin, Odinš – Ivanov, Šadrin