Duisburg – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Saarbrücken – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 1:3 (kon.)
Hamburg – Stuttgart 1:2 (po pr.) | Bochum – Bayern 1:2 (kon.) | Darmstadt – Karlsruher SC 0:1 (kon.)
Leverkusen – Paderborn 1:0 (kon.) | Bielefeld – Schalke 2:3 (kon.)
VfL Bochum
1:2 (1:0)
Bayern Mnichov
Úterý 29.10.2019, 20:00 • Rewirpowerstadion, Bochum • Německý pohár • 2. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:8. (21:59:23)

Je za námi nečekaně dramatický duel, v němž Bochum ze dna druhé bundesligy dlouho vedla nad Bayernem Mnichov, hostům se povedlo vyrovnat až v 83. minutě díky Gnabrymu, krátce po vyloučení domácího stopera Belly-Kotchupa pak rozhodl o těžce vybojovaném triumfu Bayernu Mnichov Thomas Müller.

90+2

90+2
    Nastavený čas se zatím odehrává na polovině Bochumi, zbývá závěrečný půlminuta.

90+1
    Rozhodčí Schröder oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o dvě nastavené minuty.

90
    Ganvoula mohl zahrozit ještě z jedné rychlé akce domácích, přes Boatenga se ale do zakončení neprobil.
    89. Thomas MÜLLER - 1:2

89
    Bayern právě vstřelil branku!

Hosté přesilovku rychle využívají a otáčejí vývoj zápasu! Coutinho přenesl hru na pravé křídlo, kde Comanovu přihrávku patičkou dopravil mezi nohy brankáře Riemanna THOMAS MÜLLER!
    88. Červená karta - Armel Bella-Kotchup

88
    Neštěstí pro sedmnáctiletého obránce Armela Bellu-Kotchupa! Ten zakopl v roli posledního, pak už hrozícímu úniku Müllera zabránil jen zachycením míče rukou a je okamžitě vyloučen!

87
    Bayern rychle vybojoval další roh, centr Coutinha ale končí v náruči brankáře Riemanna.

86
    Až nyní se poprvé výrazněji ukázal Coutinho, Brazilec svůj individuální průnik zakončil tolik typickou střelou ke vzdálenější tyči, mířil ale těsně za ni.

85
    Další střelecký pokus Gnabryho zpoza pokutového území, tentokrát míč mířil nad břevno, navíc jej konečky prstů ještě tečoval Manuela Riemann.

84
    Bayern už zase útočí, s další ránou Gnabryho si poradil brankář Riemann.
    83. Serge GNABRY - 1:1

83
    Vyrovnáno! Coman zakombinoval na pravém křídle s Kimmichem, ten přesným centrem našel u vzdálenější tyče SERGEHO GNABRYHO, autor čtyř branek ze zápasu Ligy mistrů proti Tottenhamu pak střílel přesně ke vzdálenější tyči!

83
    Na Comanův centr si nabíhal Lewandowski, polský kanonýr se ale do zakončení neprotlačil.

82
    Čas zase pokročil, běží už 82. minuta a Bochum nadále vede nad Bayernem Mnichov 1:0, ačkoliv hosté mají na trávníku všechna svá útočná esa.

80
    Domácí málem udeřili z vlastní poloviny! Manuel Neuer vyběhl daleko ze své branky, pak odkopl míč do středu hřiště, kde Dani Blum míč zpracoval a okamžitě prudce pálil, jeho rána ale nejspíše mířila vedle branky, Neuer ji navíc dokázal zachytit.