New Jersey – Tampa 6:7 (po pr.) | Columbus – Edmonton 1:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 2:1 (kon.)
Arizona – Montreal 1:4 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 3:5 (kon.)
Los Angeles Kings
3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 31.10.2019, 03:40 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké čtvrteční ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:24:13)

Trestné minuty: 17:17

Utkání je u konce a hosté svůj náskok po druhé třetině nejenže neztratili, ale zvládli jej ještě navýšit. Vancouveru dnes šly přesilovky, oba góly ve třetí třetině padly v početní výhodě. Nejprve se na konci první minuty trefil Brock Boeser, čímž završil hattrick a v 56. minutě přidal uklidňující gól Elias Pettersson. Snížení Jeffa Cartera v 59. minutě už bylo pouze kosmetickou úpravou skóre a zápas tak skončil výsledkem 3:5. Los Angeles tak prohrálo čtvrtý zápas v řadě, Vancouver naopak úspěšně navázal na domácí vysokou výhru nad Floridou.

59:15
    Hraje se v pásmu Los Angeles, domácí tak nemohou ani pomýšlet na případné Quickovo odvolání.
    58:49 Jeff CARTER - 3:5

58:49
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tak je tu ještě snížení. Po kombinaci a nahození od pravého mantinelu tečoval Grundström, Markström pouze vyrazil a JEFF CARTER zvládl z ostrého úhlu dostat puk za brankovou čáru. Asistence: Carl Grundström, Drew Doughty.

57:43
    Alespoň o snížení nepříznivého stavu se snažil Lewis, Markström byl ale na brankové čáře připravený a puk srazil.

56:45
    Vypadá to, že je rozhodnuto, Vancouver ve svém pásmu dobře pokrývá soupeře, ten je už tak trochu rezignovaný.
    55:46 Elias PETTERSSON - 2:5

55:46
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Hostům dnes jdou přesilovky na výbornou. Po kombinaci v útočném pásmu měl ELIAS PETTERSSON hromadu času a prostoru na zpracování a střelu a prudkým švihem z levého kruhu se trefil o Quickovo břevno – 2:5. Asistence: Brock Boeser, Quinn Hughes.

55:28
    Přesilovku si teď zahrají pro změnu hosté, dvouminutový trest za podrážení dostal Trevor Lewis.

55:13
    Hosté jsou již v plném počtu, Edler je na ledě.

55:02
    Kovalčuk chtěl přihrávat skrz útočné pásmo, jeho úmysl však vystihl Sutter a dostal puk do středního pásma.

54:38
    Puk je za Quickem, domácí tak musí začít pěkně od začátku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 4. J. Carter (Kopitar, Martinez), 31. A. Kempe (Kopitar, Doughty), 59. J. Carter (Grundström, Doughty) – 18. Boeser (E. Pettersson, Q. Hughes), 20. Horvat (Q. Hughes, E. Pettersson), 36. Boeser (E. Pettersson), 41. Boeser (Horvat, J. T. Miller), 56. E. Pettersson (Boeser, Q. Hughes)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty (A), B. Hutton, Walker, Martinez, Roy, MacDermid – J. Carter (A), Kopitar (C), Grundström – D. Brown, A. Kempe, Iafallo – Wagner, Lizotte, Clifford – Prochorkin, Lewis, Kovalčuk.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – T. Myers, Edler (A), Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Virtanen, Horvat (C), Pearson – Leivo, B. Sutter (A), Ferland – Eriksson, Beagle, Schaller.

Rozhodčí: Lee, Kozari – Gawryletz, Cherrey

Diváci: 15 565