Bournemouth – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:2 (kon.)
Brighton – Norwich 2:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 2:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Burnley 3:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Watford – Chelsea 1:2 (kon.)
Watford FC
1:2 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 02.11.2019, 18:30 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:33:03)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:5.

Je konec. Chelsea nakonec dokázala zvítězit na půdě Watfordu těsně 2:1.
    Do utkání hosté vstoupili naprosto skvěle, když se už v 5. minutě prosadil skvělým lobem Tammy Abraham. V 17. a 19. minutě předvedl Ben Foster dva vynikající zákroky a podržel Watford v těžkých chvílích. Posléze se ovšem do zápasu dostali také domácí, ale ani pokus Deulofeua ve 40. minutě brankou neskončil. Ve 43. minutě mohl poslat Chelsea do dvoubrankového vedení Mount, ale Foster jeho parádní střelu vyrazil do břevna.
    Na začátku druhé půle se dostal do šance Mount, ovšem domácí gólman předvedl další skvělý zákrok. V 55. minutě se už ale Blues podařilo vstřelit druhý gól, který dal Christian Pulisic. Dalšího vážnějšího momentu jsme se dočkali až v 77. minutě, kdy Jorginho poslal uvnitř vápna k zemi Deulofea a následovala tak penalta, kterou proměnil právě Deulofeu. Konec zápasu byl hodně dramatický a v 90+7. minutě se v poslední možnosti dostal do zakončení hlavou brankář Ben Foster, ale Kepa předvedl skvělý zákrok.
    Chelsea vyhrála na půdě Watfordu 2:1.

90+7
    90+7. Kepa Arrizabalaga vychytal zakončení Bena Fostera!

90+7
    Domácí brankář Ben Foster šel do vápna na poslední standardní situaci Watfordu a dostal se ke hlavičce, kterou směřoval k pravé tyči, ovšem Kepa Arrizabalaga předvedl skvělý zákrok a zachránil tři body!

90+6
    Mount se dopustil nedovoleného zákroku, za který ještě uviděl žlutou kartu a máme tady poslední volný kop Watfordu.

90+5
    Adam Masina si naběhl do vápna na centr z pravé strany, ale jeho hlavička skončila pouze vedle levé tyče.

90+5
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází Reece James.

90+4
    Posléze Jorginho v dalším minisouboji s Deulofeuem vyhrál, ale u balónu už je opět Watford.

90+3
    Opět to byl nejaktivnější Gerard Deulofeu, který se snažil něco vymyslet, ale jeho přihrávka našla pouze hostujícího hráče.

90+2
    Watford už je opět s míčem na polovině svého soupeře, ale centr z pravé strany skončil na noze obránce hostujícího celku.

90+1
    Gerard Deulofeu opět předvedl skvělou techniku a dostal se přes dva hráče, ale následně mu vystavil stopku hráč Chelsea.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Michy Batshuayi se nyní dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokován domácím obráncem.

89
    Mariappa a Jorginho ve vyhroceném konci dostávají po žluté kartě.

88
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Michy Batshuayi.

88
    Gerard Deulofeu si nyní ještě něco vyřizoval s Jorginhem a sudí Taylor musel celou situaci uklidnit.

Michal Raška

Branky: 80. Deulofeu (pen.) – 5. T. Abraham (Jorginho), 55. Pulisic (T. Abraham)

Karty:   46. Kabasele (WAT), 70. Janmaat (WAT), 82. C. Dawson (WAT), 89. Mariappa (WAT) – 89. Jorginho (CHE), 90+6. Mount (CHE)

Watford FC: Foster – C. Dawson, Cathcart (C) (20. Mariappa), Kabasele – Janmaat (75. Femenía), Doucouré, N. Chalobah (67. Hughes), Masina – Deulofeu, Pereyra – A. Gray.
    Náhradníci: Gomes – Femenía, Foulquier, Holebas, Mariappa, Hughes, Success.

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), K. Zouma, Tomori, Emerson – Jorginho, Kovačić – Willian (90+5. James), Mount, Pulisic (83. Hudson-Odoi) – T. Abraham (88. Batshuayi).
    Náhradníci: Caballero – M. Alonso, James, Gilmour, Hudson-Odoi, Batshuayi, Giroud.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Gary Beswick, Adam Nunn