Espanyol – Valencia 1:2 (kon.) | Levante – Barcelona 3:1 (kon.) | Sevilla – Atlético 1:1 (kon.)
Real Madrid – Real Betis 0:0 (kon.)
Sevilla FC
1:1 (1:0)
Atlético Madrid
Sobota 02.11.2019, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 12. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:12. (20:23:08)

Čtyři nastavené minuty jsou minulostí a zápas končí. Sevilla se s Atléticem Madrid rozchází smírně 1:1.

Ani jeden z týmů se v úvodních minutách nemohl prosadit k jedinému zakončení. S přibývajícím časem musel sudí řešit především tvrdé fauly. Po jednom takovém rozehrával Éver Banega standardní situaci, centr si ve středu vápně našel Franco Vázquez a přesnou hlavičkou překonal Jana Oblaka v brance Atlética.

Po změně stran Atlético výrazně přidalo v ofenzivní snaze. Costův gól byl ještě odvolán pro předchozím ofsajdu, ale za několik minut později se již hlavou prosadil Álvaro Morata. Madridský tým mohl jít dokonce do vedení, ale penaltu Diega Costy dokázal Tomáš Vaclík zlikvidovat.

90+4

90+3
    Velký zmatek před Tomášem Vaclíkem! Nejprve po zpětné přihrávce zakončoval do obránce před sebou Costa, následně se balon odrazil k Moratovi, který sice překonal českého gólmana, ale balon skvěle zastavil na brankové čáře Jules Koundé.

90+2
    Héctor Herrera se musel před autovým vhazováním vrátit pěkných pár metrů k vlastní brance. Nakonec vhodil míč k Moratovi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    Navas zkoušel obloučkem uvolnit Jordána, který si zabíhal za obranu. Felipe se ale stačil ještě otočit a před střídajícím hráčem balon odkopl do bezpečí.

89
    Nemanja Gudelj vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za protesty po faulu v pokutovém území.

88
    Sevilla měla k dispozici hned dva rohové kopy v řadě. Po tom druhém se ale provinil faulem Diego Carlos a bylo po nadějné standardní situaci.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Alejandro Pozo.

86
    Sevilla je v posledních minutách více u balonu. Navas zkoušel odcentrovat do vápna, ale pokopl si míč příliš daleko od sebe a už nedokázal poslat balon do šestnáctky před brankovou čárou.

85
    Ze třiceti metrů vyzkoušel Oblakovu pozornost Nemanja Gudelj. Slovinský gólman ve službách Atlética si ale balon snadno stáhl ze vzduchu do rukavic.

84
    Do konce druhého poločasu už zbývá odehrát méně než deset minut. K rozehrávce standardní situace se postavil Banega, ale napálil jen zeď.

83
    Žlutou kartu inkasuje také Ángel Correa, který těsně před pokutovým územím podkopl Jordána.