Slavia – Motor ČB 2:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 3:5 (kon.)
Třebíč – Vsetín 2:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 02.11.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 20. kolo

Zápas končí. Diváci dnes v Třebíči viděli parádní prvoligové utkání. Oba týmy předváděly skvělý hokej, byl to spíše remízový zápas, nicméně Vsetín nakonec vstřelil o jednu branku víc a tak si domů odváží všechny tři body. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek večera. (19:48:11)

59:20
    Poslední minuta!

58:53
    Domácí trenér Sobotka si bere oddechový čas. Třebíč to zkusí bez brankáře.

58:08
    Velká šance Volfa. Jekel chytá.

56:30
    Hraje se nahoru dolů, šance jsou na obou stranách. Krevní tlak fanoušků musí dostávat pořádně zabrat!
    55:05 Jiří HUNKES - 2:3

55:05
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín dlouho svíral domácí čtveřici, až se kus černé gumy dostal na vrchol kruhu k Jiřím HUNKESOVI a hostující ostřílený zadák vypálil přesně. 3:2 pro Vsetín.

53:48
    Na dvě minuty odchází za zdržování hry třebíčský Hlaváč.

53:26
    Šťovíček najížděl sám na branku! Přestřelil. Domácí útočník dnes nemá svůj den.

52:28
    Nezaviněný střet mezi domácím obráncem a hlavním rozhodčím, naštěstí je vše v pořádku.

50:45
    Michal Vodný sám mezi kruhy! Gábu překonal, nicméně jeho ránu zastavila tyčka.

50:37
    Pokus Procházky minul zařízení.

50:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 10 minut. Vsetín se provinil zakázaným uvolněním.

48:20
    Oba týmy vyčkávají. Nikdo nechce chybovat.
    46:12 Robert HAVLÁT - 2:2

46:12
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Ale teď už to HAVLÁTOVI vyšlo! Forvard domácích dostal pas mezi kruhy a nemýlil se. 2:2

42:55
    Jonák se ocitl před Jekelem, ten drží naděje domácích!

41:40
    Střelu Karafiáta má Jekel v lapačce

40:49
    Začátek třetí třetiny je rozháraný.

40:01

Druhá třetina je minulostí. Viděli jsme v ní nevyužité přesilovky Třebíče a gól Vsetína, který tak má před poslední třetinou náskok jedné trefy. Co přinese třetí perioda?

40:00

39:10
    Rána Vodvého byla štiplavá. Gólem ale neskončila.

38:20
    Třebíč se snaží odpovědět ale nedaří se jí to. Alespoň zatím.
    37:00 Ondřej SLOVÁČEK - 1:2

37:00
    Nedáš dostaneš! Vsetín se ubránil oběma oslabením a pak udeřil. Postaral se o to svým šikovným nahozením Ondřej SLOVÁČEK.

36:50
    Ani tuhle přesilovku tým z Vysočiny nevyužil,

36:10
    Šanci Kratochvíla zmařila obrana Vsetína!

34:30
    Radim Kucharczyk vyloučen na dvě minuty za podražení.

34:20
    Hosté kompletní.

33:02
    OU! Teď Martin Šťovíček zahodil tutovou šanci! To může Třebíč mrzet.

32:19
    Na dvě minuty odchází vyloučený Dostálek.

31:55
    Šance na obou stranách! Nejdříve Vlastimil Dostálek a pak David Michálek! Stav se nemění.

31:14
    Střelu Davida Vítka ztlumil brankář Třebíče.

30:10
    Vsetín nastěhován v útočném pásmu.

29:10
    Velká šance Jonáká! Jekel zasahuje a drží remízový stav.

28:30
    Zmatky v obraně Bílých hvězd řeší Jekel ukrytím kotouče a přerušením hry.

27:22
    Valaši přečetli kombinaci domácích a vyhazují. Vsetín je kompletní.

26:35
    Nedbalova bomba z kruhu ke Gábovi neprošla.

25:35
    Martin Procházka míří na trestnou lavici . Provinil se hákováním.

24:30
    Vsetín v tlaku, ale domácí obrana si hostující hráče dobře rozebrala. Následuje přerušení hry.

23:30
    Na druhé straně pálí Jeřábek.

23:10
    Král vypálil z kruhu. Gába s obtížemi vyráží.

22:00
    Třebíč v útočném pásmu, ale nic z toho nevzešlo.

20:30
    Vsetínští se tlačili do brankoviště, jejich akci však ukončila posunutá brána

20:01

Blíží se nám začátek druhé periody. Pohodlně se usaďte, brzy budeme pokračovat.

Během první třetiny jsme viděli pěkný, svižný hokej od obou týmů. Stav je prozatím nutno říct, že spravedlivě vyrovnaný 1:1.

20:00

19:25
    Vsetín v plném počtu. Gába lapil ránu od modré.

18:40
    Třebíč tlačí. Dobře pálil Forman, ale gól z toho není

17:00
    Hunkes jde na trestnou lavici. Inkasuje trest na dvě minuty.

16:45
    Rodící se vsetínské přečíslení zastavili domácí zadáci

15:50
    Pěkná střela Havláta. Třebíč je teď lepším mužstvem.

14:15
    Ránu Šťovíčka Gába vyrazil.
    13:18 Ondřej MALEC - 1:1

13:18
    KHNP aréna exploduje! Důrazná třetí lajna domácích zavezla puk do pásma, Lukáš Paták naservíroval puk Ondřeji MALCOVI a ten nechytatelnou ránou do horních pater branky vyrovnává na 1:1

12:40
    Aktivitu Vsetína ukončil spolehlivý zákrok Pavla Jekela.

11:40
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

10:45
    Dobrá pozice pro vsetínského Procházku. Domácí bek jeho střelu zblokoval do ochranné sítě.

09:20
    Tutovka Nedvídka! Útočník Třebíče minul bránu.

04:30
    Hosté přesilovku využívají! Úspěšným střelcem je Vlastimil DOSTÁLEK asistence Martin Procházka

03:50
    Na trestnou lavici odchází domácí Hlaváč

03:35
    Velká šance Nedvvídka po chybě Gáby při rozehrávce. Domácí útočník neuspěl

02:10
    Do dobré pozice se na kruh dostal hostující Jeřábek, ale Jekel mezírku u tyče utěsnil