Slavia – Motor ČB 2:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
Kadaň – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 3:5 (kon.)
Třebíč – Vsetín 2:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 02.11.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Sobotní zápas v třebíčské KHNP aréně svede dohromady domácí Bílé hvězdy a hostující Vsetín. Třebíči patří v aktuální tabulce 12. místo se ziskem 21 bodů. Vsetín je na tom o něco lépe. Valaši nasbírali bodů 34, což jim stačí na 7 příčku. Dá se tedy říci, že svěřenci Jiřího Dopity jsou v utkání mírnými favority. Dodejme, že dnešní střetnutí je součástí akce HST HRDINŮM. Třebíčští v něm proto navlečou speciální dresy. Startujeme v 17:30.

02:10
    Do dobré pozice se na kruh dostal hostující Jeřábek, ale Jekel mezírku u tyče utěsnil

03:35
    Velká šance Nedvvídka po chybě Gáby při rozehrávce. Domácí útočník neuspěl

03:50
    Na trestnou lavici odchází domácí Hlaváč

04:30
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté přesilovku využívají! Úspěšným střelcem je Vlastimil DOSTÁLEK asistence Martin Procházka

09:20
    Tutovka Nedvídka! Útočník Třebíče minul bránu.

10:45
    Dobrá pozice pro vsetínského Procházku. Domácí bek jeho střelu zblokoval do ochranné sítě.

11:40
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

12:40
    Aktivitu Vsetína ukončil spolehlivý zákrok Pavla Jekela.

13:18
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    KHNP aréna exploduje! Důrazná třetí lajna domácích zavezla puk do pásma, Lukáš Paták naservíroval puk Ondřeji MALCOVI a ten nechytatelnou ránou do horních pater branky vyrovnává na 1:1
    13:18 Ondřej MALEC - 1:1

14:15
    Ránu Šťovíčka Gába vyrazil.

15:50
    Pěkná střela Havláta. Třebíč je teď lepším mužstvem.

16:45
    Rodící se vsetínské přečíslení zastavili domácí zadáci

17:00
    Hunkes jde na trestnou lavici. Inkasuje trest na dvě minuty.

18:40
    Třebíč tlačí. Dobře pálil Forman, ale gól z toho není

19:25
    Vsetín v plném počtu. Gába lapil ránu od modré.

20:00

Během první třetiny jsme viděli pěkný, svižný hokej od obou týmů. Stav je prozatím nutno říct, že spravedlivě vyrovnaný 1:1.

Blíží se nám začátek druhé periody. Pohodlně se usaďte, brzy budeme pokračovat.

20:01

20:30
    Vsetínští se tlačili do brankoviště, jejich akci však ukončila posunutá brána

22:00
    Třebíč v útočném pásmu, ale nic z toho nevzešlo.

23:10
    Král vypálil z kruhu. Gába s obtížemi vyráží.

23:30
    Na druhé straně pálí Jeřábek.

24:30
    Vsetín v tlaku, ale domácí obrana si hostující hráče dobře rozebrala. Následuje přerušení hry.

25:35
    Martin Procházka míří na trestnou lavici . Provinil se hákováním.

26:35
    Nedbalova bomba z kruhu ke Gábovi neprošla.

27:22
    Valaši přečetli kombinaci domácích a vyhazují. Vsetín je kompletní.

28:30
    Zmatky v obraně Bílých hvězd řeší Jekel ukrytím kotouče a přerušením hry.

29:10
    Velká šance Jonáká! Jekel zasahuje a drží remízový stav.

30:10
    Vsetín nastěhován v útočném pásmu.

31:14
    Střelu Davida Vítka ztlumil brankář Třebíče.

31:55
    Šance na obou stranách! Nejdříve Vlastimil Dostálek a pak David Michálek! Stav se nemění.

32:19
    Na dvě minuty odchází vyloučený Dostálek.

33:02
    OU! Teď Martin Šťovíček zahodil tutovou šanci! To může Třebíč mrzet.

34:20
    Hosté kompletní.

34:30
    Radim Kucharczyk vyloučen na dvě minuty za podražení.

36:10
    Šanci Kratochvíla zmařila obrana Vsetína!

36:50
    Ani tuhle přesilovku tým z Vysočiny nevyužil,

37:00
    Nedáš dostaneš! Vsetín se ubránil oběma oslabením a pak udeřil. Postaral se o to svým šikovným nahozením Ondřej SLOVÁČEK.
    37:00 Ondřej SLOVÁČEK - 1:2

38:20
    Třebíč se snaží odpovědět ale nedaří se jí to. Alespoň zatím.

39:10
    Rána Vodvého byla štiplavá. Gólem ale neskončila.

40:00

Druhá třetina je minulostí. Viděli jsme v ní nevyužité přesilovky Třebíče a gól Vsetína, který tak má před poslední třetinou náskok jedné trefy. Co přinese třetí perioda?

40:01

40:49
    Začátek třetí třetiny je rozháraný.

41:40
    Střelu Karafiáta má Jekel v lapačce

42:55
    Jonák se ocitl před Jekelem, ten drží naděje domácích!

46:12
    Ale teď už to HAVLÁTOVI vyšlo! Forvard domácích dostal pas mezi kruhy a nemýlil se. 2:2
    46:12 Robert HAVLÁT - 2:2

48:20
    Oba týmy vyčkávají. Nikdo nechce chybovat.

50:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 10 minut. Vsetín se provinil zakázaným uvolněním.

50:37
    Pokus Procházky minul zařízení.

50:45
    Michal Vodný sám mezi kruhy! Gábu překonal, nicméně jeho ránu zastavila tyčka.

52:28
    Nezaviněný střet mezi domácím obráncem a hlavním rozhodčím, naštěstí je vše v pořádku.

53:26
    Šťovíček najížděl sám na branku! Přestřelil. Domácí útočník dnes nemá svůj den.

53:48
    Na dvě minuty odchází za zdržování hry třebíčský Hlaváč.

55:05
    Vsetín dlouho svíral domácí čtveřici, až se kus černé gumy dostal na vrchol kruhu k Jiřím HUNKESOVI a hostující ostřílený zadák vypálil přesně. 3:2 pro Vsetín.
    55:05 Jiří HUNKES - 2:3

56:30
    Hraje se nahoru dolů, šance jsou na obou stranách. Krevní tlak fanoušků musí dostávat pořádně zabrat!

58:08
    Velká šance Volfa. Jekel chytá.

58:53
    Domácí trenér Sobotka si bere oddechový čas. Třebíč to zkusí bez brankáře.

59:20
    Poslední minuta!

Zápas končí. Diváci dnes v Třebíči viděli parádní prvoligové utkání. Oba týmy předváděly skvělý hokej, byl to spíše remízový zápas, nicméně Vsetín nakonec vstřelil o jednu branku víc a tak si domů odváží všechny tři body. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek večera. (19:48:11)

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 14. Malec (Paták), 47. Havlát (Šťovíček, Nedbal) – 5. Dostálek (Procházka), 37. Slováček, 56. Hunkes

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Nedbal, Kowalczyk, Hort, Forman, Hlaváč, Furch – P. Kratochvíl, Šťovíček, Michálek – Ferda, Nedvídek, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec – T. Havránek, Bittner, Havlát – Václavek.
    VHK ROBE Vsetín: Gába – Slováček, Kudělka, Dudáš, Hunkes, Jeřábek, J. Drtina, Holomek – D. Tůma, Kucharczyk, Jonák – Dostálek, Rehuš, Procházka – Gorčík, L. Volf, Hořanský – Vítek, Šilhavý, Karafiát.