Bordeaux – Nantes 2:0 (kon.) | Nice – Remeš 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Monaco 1:0 (kon.)
OGC Nice
2:0 (2:0)
Stade de Reims
Neděle 03.11.2019, 17:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:53)

Utkání končí vítězstvím Nice, o čemž již bylo rozhodnuto vlastně v prvním poločase, kdy se nechal Doumbia vyloučit a domácí poté dvakrát skórovali. Ve druhém poločase to již byla spíše nepohledná bitva, v níž šlo domácím o udržení náskoku.

90+4

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Khéphren Thuram (Nice) ubránil na své polovině Abdulhamída.

88
    Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.

87
    Danilo (Nice) se dostal s míčem po levé straně k vápnu, tam ale nepřešel přes bránícího Foketa.

86
    Xavier Chavalerin (Reims) to zkusil přímo na branku, kterou ale minul.

85
    Dante (Nice) fauluje a nabízí soupeři zajímavou standardku.

84
    Remeš s míčem u půlící čáry, na polovině Nice.

83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Alexis Claude Maurice, přichází Khéphren Thuram.

81
    Statistika přesnosti přihrávek – 83% : 76%.

80
    Poslední desetiminutovka před námi, Nice stále hájí dvoubrankový náskok, hosté se zkouší prosadit rychlými brejky.

79
    Vypadalo to, že by hosté mohli kopat roh, ale nakonec se ukázalo, že se Walter Benítez (Nice) míče nedotkl.

78
    Dereck Germano Kutesa (Reims) zakončil akci hostů střelou z levé strany, míč končí vedle branky Nice.

77
    Nepovedlo se, chtělo to přesnější přihrávku, hosté zkusili zaútočit, ale i oni kazí přihrávku.