Konyaspor – Gençlerbirliği 1:1 (kon.) | Alanyaspor – Başakşehir 0:0 (kon.) | Trabzonspor – Göztepe 0:1 (kon.)
Antalyaspor – Besiktas 1:2 (kon.)
Trabzonspor AŞ
0:1 (0:1)
Göztepe SK
Sobota 02.11.2019, 15:30 • Senol Gunes Stadium (Trabzon) • Turecká Superliga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:31:51)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 1:5.

Hosté nakonec berou velmi důležité tři body! Trabzonspor byl sice v celém utkání lepším týmem, ale nedokázal proměnit ani jednu z velkých šancí, naopak hráči Goztepe si vystačili s několika rychlými protiútoky, které nakonec rozhodli. Trabzonspor tak po velmi dobrém výkonu nebere ani bod, naopak hosté odjíždí s plným počtem.

90+5

90+3
    Hosté nyní trochu pozdrželi čas, když Jerome mířil za postranní čáru, hraje se ovšem dále.
    90+1. Velká šance Trabzonspor

90+1
    Domácí se ještě dostali k velmi nebezpečné hlavičce z velké blízkosti, kterou skvělým zákrokem na rohový kop posílá Beto.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hosté teď podrželi balón u rohového praporku, nakonec však dojde k rozehrávce od brankáře Cakira.

89
    Střídání v týmu Göztepe SK: ze hřiště odchází Soner Aydogdu, přichází Atınç Nukan.

88
    Domácí nadále tlačí, ale do zakončení se nemohou dostat, hosté skvěle a pohotově brání všechny akce.

86
    Domácí postupují vpřed, útočí v deseti, nic jiného jim nezbývá.

84
    Mossoro se dostal ve vápně Trabzonsporu ke střele z velkého úhlu, jeho zajímavá střela nakonec končí v boční síti.

82
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Donis Avdijaj, přichází Koray Kilinc.

81
    Fotbalisté po velmi hektické desetiminutovce na chvilku uklidňují hru a připravují se na závěrečný nátlak.

78
    Další šance domácích mezi třemi tyčemi také neskončí, utkání je velmi napínavé, protože Trabzonspor už asi dvacet minut tlačí Goztepe.

77
    Na druhé půli po delší době zaútočili hosté, ale k zakončení se vůbec nedostali.