Třinec – Litvínov 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 02.11.2019, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • turnaj O Pohár DHL • 17. kolo

Máme tu konec dnešního utkání. Ve třetí třetině jsme branku neviděli. Vítězná branka padla 30 vteřin před koncem druhé třetiny z hole Handla.
    Utkání končí za stavu 1:2 a domácí nenavázali na včerejší vítězství proti Zlínu. Tři body tedy míří do Olomouce.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dne. (14:01:20)

58:43
    Maláč je na střídačce, domácí to zkouší se šesti hráči.

58:19
    Domácí kombinují v útočném pásmu a snaží se o ohrožení branky Olomouce.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty možná poslední třetiny.

56:25
    Zakázané uvolnění přesune hru zpět před Hasalu.

54:42
    Hasala má kotouč pod betony. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

53:53
    Ofsajd přerušuje hru po špatném postavení hráčů Olomouce na modré čáře.

52:55
    Zakázané uvolnění přesune hru před branku Maláče.

51:44
    Domácí nyní zavřeli Olomouc v pásmu a kombinují před Hasalou.

50:21
    Hosté jsou nyní v plném počtu.

49:45
    Dukla se v početní výhodě do příliš mnoho šancí zatím nedostala.

48:21
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Kořenek.

47:42
    Opět zasahuje Maláč a má kotouč pod lapačkou!

47:13
    Do střely z mezikruží se položil Rosecký, ale Maláč vyráží kotouč až do ochranné sítě! Následuje vhazování z levého kruhu.

45:46
    Domácí jsou již v plném počtu.

44:26
    Zakázané uvolnění přesune hru zpět před Hasalovu branku.

44:00
    Maláč si připisuje další zákrok po střele z modré čáry a vyráží kotouč do rohu.

43:12
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Brož – 2 min., sekání).

Milan Horák

Branky a nahrávky: 5. Čermák (Doležal) – 10. Rosecký (Pírek), 40. Handl (Kořenek, Mácha)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Dvořák, Piskač, Trávník, Smolko, Veleba, Křišta – Barák, Juda, Brož – Vyvial, Čermák, Fiala – Pětník, Gergel, Doležal. Trenér: Štěpán Moravec.
    HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Vosátko, Pírek, Rutar, Bahounek, Hladiš, Mader – Kalač, Ministr, Rosecký – Kořenek, Handl, Mácha – Tomajko, Štědrý, Krupa – Horký, Tarnoczy, Tichý. Trenér: Karel Beran.

Rozhodčí: Lacina – Kreuzer, Zíka