Barys – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:5 (kon.) | Jokerit – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Petrohrad – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – Vladivostok 3:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 4:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Ak Bars Kazaň
Sobota 02.11.2019, 15:30 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:59:21)

Utkání sledovalo 5 230 diváků.

Československá stopa v utkání:
    Do utkání žádný český, ani slovenský hráč nenastoupil.

Statistiky

Střely na branku: 18:33
    Zásahy brankářů: 31:14
    Vyhraná vhazování: 27:29
    Hity: 13:11
    Trestné minuty: 31:4

Utkání je u konce a Nižněkamsk své vedení zvládl udržet. Kazaň se sice ve třetí třetině pustila do velkého tlaku, hrálo se prakticky neustále před Barulinem, hosté však dali pouze dvě branky. Jako první se trefil v 50. minutě Matt Frattin a v pětiminutové přesilovce se v 53. minutě prosadil Danis Zaripov. Závěrečný tlak se rozbíjel o domácího gólmana a zápas tak skončil výsledkem 4:2.

59:16
    Domácí jsou v plném počtu, hraje se tak pět na šest.

58:59
    Petrov nedokázal zvednout puk nad ležícího Barulina, puk je v rohu.

58:35
    Galijev nyní sestřelil bránícího hráče, domácí o chviličku později vyhodili do středního pásma.

57:43
    Galijev nebyl daleko od snižující branky, jeho tvrdá střela z levého kruhu byla sražena mimo branku i ledovou plochu.

57:32
    Kazaň je v šesti, Biljalov je na střídačce!

57:32
    Kazaň si bere oddechový čas.

57:32
    Barulin drží svůj tým, létá teď na něj jeden puk za druhým.

57:16
    Tak ještě jedna nepříjemnost pro Nižněkamsk, dvě minuty za podrážení dostal Andrej Sergejev.

56:11
    Dlouhá přesilovka Kazaně je u konce, hraje se v pěti na obou stranách.

55:44
    Petrov to neúspěšně zkoušel z levé strany, puk projel do rohu.

54:20
    Činí se i Barulin, nyní pravým betonem vykopl nepříjemné nahození od modré.

53:45
    Domácí čtveřice se teď výborně brání a posílá puky ven z pásma.
    52:04 Danis ZARIPOV - 4:2

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Černikov (Denis Kazionov, Z. Mitchell), 35. Chajrullin (Rjasenskij, Šiksatdarov), 36. Porjadin (Šarifjanov), 40. An. Sergejev (Šaripzjanov, Z. Mitchell) – 50. Frattin (O. Li, Pedan), 53. Zaripov (Jarullin, Pedan)

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy (A), Pajgin, Šaripzjanov, Bryncev, Rjasenskij, An. Sergejev, S. Zacharčuk – Porjadin, Z. Mitchell, White – Chajrullin, P. Kulikov (A), Šiksatdarov – Enlund, Berglund, Padakin (C) – Černikov, Šarifjanov, Denis Kazionov – Chisamutdinov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (41. Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Ljamkin, Judin, Chenkel (A), Pedan, Fazylzjanov – K. Petrov (C), Cormier, Azevedo – Zaripov, A. Galimov, Galijev – O. Li, Osnovin, Frattin – Fisenko, M. Gluchov (A), E. Galimov – Kara.

Rozhodčí: Akuzovskij, Bělov – Galimov, Šadrin

Diváci: 5 230