Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 1:4 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 3:0 (kon.)
Příbram – Klatovy 9:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Bílina 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Opava 6:3 (kon.)
Trutnov – Děčín 4:3 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:7 (kon.)
David Servis – Kobra 5:7 (kon.) | Kolín – Tábor 2:1 (kon.) | China Golden Dragon – Písek 3:4 (kon.)
BK Nová Paka
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 02.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Nová Paka • 2. liga skupina Sever (ČR) • 15. kolo

Je tady konec utkání. Domácí se dokázali prosadit v 56. minutě a hosté v 55. Dvůr Králové si odváží domů 3 body. (19:10:00)

59:52
    Zakázané uvolnění hostí.

59:43
    Veliká šance Kloutvora v posledních vteřinách.

59:17
    Hosté dobře napadají.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

55:30
    Nová Paka vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ MÜLLER. Přihrávka z levého mantinelu se dostala na druhou stranu a z první vystřelil Müller který úspěšně proměnil.
    Asistence: Marek Mlčoch.

54:37
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB LUŠTINEC. Luštinec dokázal proměnit samostatný únik a zvyšuje na 0:4.

54:24
    Vhazování před Čápem.

54:13
    Domácí drží útočnou třetinu.

53:18
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Půhoný Jiří – 2 min., nesportovní chování).

53:11
    Akci hostů 2 na 1 překazil ofsajd.

Dnešní utkání sleduje 768 diváků.

51:31
    Bruslaři vyhodili puk, na středu se ho ale dokázali zmocnit hráči hostí a dostali se opět do útočné třetiny.

50:36
    Hosté se dostali k několika dorážkám před Vackem, ten si ale se vším dokázal poradit.

49:59
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Půlpán Aleš – 2 min., hákování).

48:17
    Hosté moc nepouštějí bruslaře do nějakých větších akcí.

47:23
    Hraje se z jedné strany na druhou.

46:42
    Vhazování před Vackem.

DL

Branky a nahrávky: 56. Müller (Mlčoch) – 3. Brokeš (Čáslava, Šedivý), 12. Dušek (Hoskovec, Půhoný), 40. Hrazdira (Čáslava, Brokeš), 55. Luštinec

BK Nová Paka: Vacek (Mahdal) – Müller, Pohl, Mlčoch, Malík, Bezděk, Suvorov, Hric (A), Foerster, Kloutvor, Půlpán Aleš (C), Hnik (A), Ukhin, Půlpán Tomáš, Hašek, Hidveghy, Škvrně
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Janský) – Petira, Tondr, Franc, Matějíček (C), Čáslava, Karlík, Mocek, Luštinec, Hrazdira, Brokeš, Havlas, Půhoný (A), Dušek, Šedivý, Ježek, Hoskovec, Valašek

Rozhodčí: Jan Bernat – Aleš Roischel, Ondřej Bohuněk