K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Vítkovice – Kladno 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Pardubice 2:5 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Rytíři Kladno
Neděle 03.11.2019, 16:00 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 17. kolo

Poslední utkání před reprezentační pauzou je za námi a vyprodaná vítkovická hala nemůže dnes oslavit výhru. Vítkovičtí ze zápasu vytěžili jen jeden bod, přestože dvakrát v zápase vedli o dvě branky, a těsné vedení drželi ještě necelé čtyři minuty před třetí sirénou. Kladenským se ale podařilo srovnat a vynutili si tak prodloužení, ve kterém se jim podařilo přidat prémiový bod kapitánem Strnadem. Domácí mají tedy v pauze na čem pracovat.

Mějte příjemný zbytek večera, já se budu těšit znovu brzy na počtenou. (18:51:49)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladenským se jejich snaha vyplatila, závar před Svobodou využil kapitán JAKUB STRNAD, když trefil odkrytou vítkovickou branku – 3:4. Bez asistence.

63:20
    Svoboda je v pohotovosti, hosté krouží kolem jeho klece.

63:01
    Austin si přebírá puk a sprintuje do pásma.

62:44
    Gregorc hledá v pásmu co nejlepší pozici.

62:37
    Vhazování u hostující klece vyhrávají domácí.

62:23
    Bukarts vystartoval do pásma, jeho zpětná přihrávka na Romana nebyla přesná.

62:01
    O'Donnell se rychle přesunul k domácí brance, Svoboda si z branky povyjel a chytá puk.

61:41
    Zdráhal vjel k brance ze středního pásma, ale Godla byl ve střehu.

61:20
    Trška po levém křídle v pásmu, ale jeho spoluhráči se nedostavili.

60:56
    Lakatoš se Schleissem míří do pásma, ale ke střele se nedostali.

60:34
    Kladenští mají puk pod kontrolou a snaží se usadit v pásmu.

60:01

Třetí třetinu vyhrávají hosté, kteří si vyrovnávací brankou tři minuty před třetí sirénou vynucují prodloužení.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Mallet (P. Zdráhal, Trška), 10. Roberts Bukarts (Schleiss, Mi. Svoboda), 24. O. Roman (Roberts Bukarts, Schleiss) – 20. Stach (Austin, Nash), 40. J. Strnad (Melka, T. Kaut), 57. Melka (J. Strnad), 64. J. Strnad

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Kvasnička, Trška, Bodák – Roberts Bukarts, O. Roman (C), Schleiss – Lakatoš, Š. Stránský, P. Zdráhal (A) – Dej (A), E. Němec, Mallet – Vopelka, Werbik, Guman – Baláž.
    Rytíři Kladno: Godla (Brízgala) – Nash, Austin (A), Kehar, Lakos, Barinka, Zelingr, Romančík – Stach, Zikmund (A), Jágr – Š. Bláha, Machač, Valský (C) – J. Strnad, Melka, Redlich – O'Donnell, T. Kaut, Hajný.

Rozhodčí: Holm, Kika – Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 9 833 - vyprodáno