Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Detroit 4:0 (kon.)
Philadelphia – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 0:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Columbus – Calgary 0:3 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:4 (po pr.) | Arizona – Colorado 3:0 (kon.)
Vegas – Winnipeg 3:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:5 (kon.) | Los Angeles – Chicago 4:3 (po pr.)
Minnesota Wild
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 03.11.2019, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Skončilo utkání mezi Minnesotou a St. Louis. Utkání to bylo od počátku vyrovnané a překlápělo se ze strany na stranu. Úvodní třetina nabídla tři branky. Jako první skóroval Marcus Foligno hned ve 3. minutě. O pár desítek vteřin později ale bylo srovnáno, neboť se trefil Mackenzie MacEachern. Závěr první třetiny patřil obhájcům Stanley Cupu. Trefil se Carl Gunnarsson a do kabin šlo spokojenější St. Louis. Druhá perioda nabídla dvě trefy Minnesoty, o které se postarali Kevin Fiala a Mats Zuccarello. V závěrečné třetině se zapsal do listiny střelců Sammy Blais a mohlo se jít do prodloužení. Rozhodující trefa přišla v polovině 63. minuty. Zkušený útočník Ryan O'Reilly trefil horní růžek a rozhodl o tom, že dva body putují do tábora Blues. Hosté vyhráli 4:3 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost. Na počtenou! (03:57:58)

Hvězdy zápasu:

1. Ryan O'Reilly (St. Louis) 1+1
    2. Sammy Blais (St. Louis) 1+0
    3. Kevin Fiala (Minnesota) 1+0

Československá stopa v utkání

V utkání nenastoupil žádný český a slovenský hokejista.

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Zápas je u konce. Hosté využili toho, že měli po většinu prodloužení puk na svých hokejkách a utkání rozhodují. RYAN O'REILLY si najel do ideální střelecké pozice mezi kruhy a nekompromisní ranou k zadní tyči vystřelil hostům bonusový bod. 3:4 po prodloužení. Asistence: Robert Thomas a Vince Dunn.

61:43
    Úvodní dvě minuty jsou zatím velmi opatrné. Neviděli jsme žádnou brejkovou situaci.

61:12
    Fialův průnik nebyl dotažen do úspěšného konce. Allen zasáhl pravým betonem.

60:36
    Hosté úvodní sekundy pobývali na puku, ale ke střele se nedostali.

60:01

Skončila nám základní hrací doba, která o vítězi nerozhodla. Hosté ve třetí periodě skóre srovnali, a tak o držiteli dvou bodů musí rozhodnout prodloužení nebo nájezdy.

Střely na bránu: 23 – 28.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Dubnyk musel dávat pozor. Sundqvist se natlačil před bránu a pořádně prověřil v závěrečných sekundách brankáře Minnesoty.

59:18
    Domácí se už osvobodili a dostali kotouč do bezpečnějších pozic.

58:50
    St. Louis teď svého soupeře přitlačilo a kombinuje v útočném pásmu.

58:06
    Parayko poměrně překvapivě vyzkoušel pozornost Dubnyka. Domácí gólman se tentokrát překvapit nenechal.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 3. M. Foligno (Spurgeon, J. Eriksson Ek), 22. Fiala (Brodin, Parise), 25. Zuccarello (E. Staal, Hunt) – 4. MacEachern (Barbašev, Parayko), 15. Gunnarsson (R. O'Reilly), 47. Blais (Bozak, Faulk), 63. R. O'Reilly (Thomas, Dunn)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Seeler – Zuccarello, E. Staal, Zucker – Fiala, M. Koivu (C), Parise (A) – Hartman, Kunin, Donato – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Faulk, Dunn – Blais, B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O'Reilly (A), Sanford – Thomas, Bozak, Steen (A) – Sundqvist, Barbašev, MacEachern.

Rozhodčí: Skilliter, Lambert – MacPherson, Mach

Diváci: 18 208