Ufa – Minsk 9:1 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 4:1 (kon.) | Petrohrad – Riga 4:3 (2:0 po s.n.)
Soči – Kunlun 2:0 (kon.) | Omsk – Dynamo Moskva 4:3 (kon.)
HK Soči
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Red Star Kunlun
Neděle 03.11.2019, 15:00 • Bolšoj Ice Dome, Soči • KHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a víkendu! (17:31:26)

HC Soči vs Kunlun Red Star 2:0

Soči porazilo mezi domácími mantinely Kunlun 2:0, přičemž tak zapsalo čtvrtou výhru v řadě.

Šňůra úspěchů Red Star naopak skončila.

Na střeleckou listinu si našli cestu útočníci Sean Collins, Malte Strömwall (druhý jmenovaný skóroval při přesilovce). Brankář Ivan Nalimov pochytal všech 19 střeleckých pokusů soupeře.

59:51
    Posledních devět vteřin utkání se odehraje ve čtyřech na obou stranách.

59:51
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Trevor Murphy – 2 min., podrážení).

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Hrubec zůstává na střídačce, důležité vhazování po levici Nalimova.

58:42
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Vyloučení v týmu HK Soči (Malte Strömwall – 2 min., vražení na hrazení).

57:05
    Kunlun měl ve třetí třetině tři přesilové hry, přesto zapsal za celých 17 minut pouze pět střel na bránu...

56:51

56:33
    Kdepak. Pobyt v útočném pásmu od Red Star sice ano, avšak střelba na bránu chybí.

54:51
    Sedmá početní převaha Kunlunu, vhazuje se po pravé ruce Nalimova.

54:51
    Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Archipov – 2 min., podrážení).

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 18. Collins (Bertilsson, Ellis), 20. Strömwall (Collins, R. Rosén)

HK Soči: Nalimov (Šikin) – Bertilsson, Ellis, A. Petrov (C), Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Nazarevič – Collins (A), R. Rosén, Strömwall – Krikunov (A), Dugin, Šmeljov – Lugin, Kaletnik, Altybarmakjan – Archipov, Tomilin, Mosaljov – Starkov.
    Red Star Kunlun: Hrubec (45.–47. J. Smith) – T. Murphy, Sproul, D. Osipov, Šustr (A), G. Reinhart, Bartley – Wolski, Miller, Smith-Pelly – Kane, Brulé, Foo – Wong, Cracknell (C), Lockhart – DeFazio, Werek, Palola.

Rozhodčí: Anton Gofman, Andrej Rogačjov – Nikita Viljugin, Gleb Lazarev

Diváci: 5 895