Chodov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Black Angels – Otrokovice 5:6 (kon.) | Pardubice – Bohemians 8:14 (kon.)
Ostrava – Střešovice 4:7 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 03.11.2019, 13:10Livesport Superliga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dne! (15:22:10)

Střely ve třetí třetině: 4:10

Je tu konce utkání! Chodov nakonec po takticky svázané bitvě bere tři body. Hosté dokázali pouze jednou překonat defenzivní zeď Chodova, když se v 51. minutě trefil Jan Natov. Boleslav v posledních minutách ještě odvolala brankáře, ale skvěle bránící domácí nátlaku odolali.

59:47
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Patrik Suchánek – 2 min., Sekání).

59:32
    Boleslav má poslední půl minutu na vyrovnání, Chodov skvěle nadále brání.

58:59
    Natov vystřelil z levé strany, jeho pokus zblokoval Martin Pražan.

58:25
    Boleslav získává míček, Bauer je venku z branky.

58:16
    Píská se faul Curneyho v rohu, Bauer je zpět v brance.

58:06
    Boleslav kombinuje a vyčkává na možnost zakončit.

57:43
    Hosté jsou do šesti hráčů v poli.

57:43
    Oddechový čas pro hosty.

57:28
    Natov a jeho dorážka končí za brankou Rebra, Chodov posílá míček daleko za polovinu.

57:06
    Boleslav nadále u míčku, ke střele se teď ovšem nemůže dostat.

56:22
    Matejčík se dostal do úniku na pravé straně, následně hledal volného Krbce, který míček netrefil.

55:55
    Natov střílel po přihrávce Curneyho, jeho pokus končí v připraveném bloku domácích.

55:14
    V souboji Šebka s Mikešem vyletěla hráči Chodova hůl do vzduchu, Chodov se opět pouze brání.

54:46
    Do konce třetí třetiny zbývá zhruba pět minut, domácí teď po delší době vepředu.

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 9. Ondrušek, 14. Řezáč, 31. M. Vávra (Sýkora), 34. Ondrušek (Koutný) – 35. Tadeáš Chroust (Komárek), 40. Tadeáš Chroust (Suchánek), 51. Natov (Curney)

FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Mich. Rebro) – Pražan, Doubek, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Strnad – Mikeš, Vošta, M. Vávra – Ondrušek, Řezáč, Majer – Matejčík, Koutný, Koutný – Krbec, Plíhal.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Suchánek, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tadeáš Chroust – Tomáš Chroust, Bína, Tokoš – Korych, Gruber, Švejda – Curney, Tomašík, Natov.

Rozhodčí: Pangler, Šedivý